Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet, hogy az ATV az a...

Hogy lehet, hogy az ATV az a NER kezében van, de mégis folyamatosan fidesz ellenes emberek, politikusok, véleményvezérek hangját hallhatjuk akik a fideszre nonstop szidják?

Figyelt kérdés

Ne legyen félreértés, utálom a fideszt és az ellenzéket is. A kétfarkú kutyapárt az egyetlen párt ami moshatja az agyam. De van egy beteges gusztustalan perverzióm, hogy szeretem követni mi történik a világban, közéletet, sőt aktuálpolitikát. Tudom, hogy ezen az oldalon ebben a kategóriában nyüzsögnek az ilyen bolondok mint én. Milyen híradót nézel? Elkezdtem követni az ATV híradót mert Nemes Anna nagyon jól néz ki és ez kell a reggeli készülődésemhez, hogy valami kiverje az álmot a szememből amire nincs jobb módszer a magyar politikai hírekről. Hogy van az, hogy a hitgyüli prófétájának a tévéje a szektATV ennyire fidesz ellenes embereket szólaltatnak meg? Miért engedi ezt Orbán? Nem lehet mondani burkolt fideszes propaganda mint mondjuk ahogy az új indexnél menő mondani.

Azt olvastam a fidesz kitart ilyeneket, hogy ellenőrzött keretek között tartsa a támadóikat. Ez mennyire reális, hogy az ATV ilyen? Mert én igazat megvallva ahogy nézem és hallgatom nem tudom elképzelni egy fidesz barát szerkesztő ilyen csatornát tartana a kezében.

Ott van például az ATV radiója a spirit FM aminek a jelszava: spirit FM a nagyváros hangja. És ezt betolják minden blokk előtt, nem valami fidesz közeli mondás akik gyűlölik mindent ami város. Arról nem is beszélve, Ott van Vona, Shiffer, Konok, Puzsér, Tasnádi, Horváth Oszkár,ezek a fejek az egyik legnagyobb ellenségei a fidesznek mert sokkal veszélyesebbek Orbánra verbálisan mint az ellenzéki politikusok. Ezek az emberek nem csak be vannak hívva mint Karácsony aki be is költözhetne az egyenes beszéd stúdiójába annyit van ott, meg Dobrev Klára, és jól kifaggatják őket, hanem ezeknek saját műsoruk van.

Szóval az ATV az csak egy furcsa anomália a magyar médiában? Vagy egy ravasz fideszes trükk? Mik a tényeid és a konteóid?



2023. ápr. 20. 19:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
81%
Puzsér az Indexre is ir, ami meg Lölőhöz köthető, de kb az egyetlen ember, aki ér valamit is az ATV, vagyis Rónai Egon, meg az Indexen kezdett podcastolni, ami meg már végképp félreérthetetlen. Az ATV nem ellenzéki, főleg a tulajdonosa miatt, a látszatdemokrácia kelléke.
2023. ápr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
17%
Egy: ez mitől lenne anomália? Kettő: a NER nem nagyon hallgattatja el az ellenzék véleményét és ezt az ellenzéki aktivisták nem nagyon tudják lenyelni.
2023. ápr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
82%
Beetetés. Van fehér, a fekete és a szürke média. Az atv szürke. Ezeknek nézzél utána, mindjárt tisztul majd a kép. Mindegyiknek megvan a szerepe.
2023. ápr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
17%
2-es vagyok, hozzátenném, hogy én sem jelenteném ki azt, hogy Magyarországon ma teljesértékű, egészséges demokrácia van. De ez az ellenzéki narratíva a NER-ről sem más, mint hisztéria.
2023. ápr. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Jól gondolom, hogy a DK nevű Gyurcsány szekta követője vagy, és ezt tőlük származik?

Ne mond azt, hogy az ATV nem ellenzéki. Tudod milyen egy tévé ami nem ellenzéki? Az M1 meg a hír tv. Ott nincsenek ellenzéki politikusok, kőkemény a propaganda. Eközben az ellenzéki politikusok az ATV stúdiójába egyeztethetik a találkozót, hiszen úgyis ott futnak össze annyiszor meg vannak hívva.

2023. ápr. 20. 19:57
 6/28 anonim ***** válasza:
93%
Kuktaszelep a felesleges gőznyomás leengedésére.
2023. ápr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Most ezt komolyan írjátok? Spirit fm-en csak mai délután a bohóc karmai között indult a NER elleni vélemény nyilvánítás, majd folytatódott önkényes mérvadóval, aztán Vonáékkal, és most ahogy írom egy média szakértő panaszkodik arról milyen rossz a média helyzete Magyarországon. Nem mondhatod ez szürke vagy burkolt média.
2023. ápr. 20. 20:09
 8/28 anonim ***** válasza:
53%
Az ATV az egyetlen hivatalosan nem NER média, ahová vezető fideszes politikusok egymásnak adják a kilincset, napi szinten. Folyamatosan bent van a fidesz, még másokkal, szóba se áll. Ha megnézed, hogy másokhoz képest az ATV mennyi állami támogatást, hirdetést kap nem lesz kétséged, hogy ők nem ellenzéki média.
2023. ápr. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
79%
Javarészt az intézményes ellenzék és tartozékaik nyomatják a disznóröfögést. Hiába jelennek meg objektív arcok is, olyankor egy törzsi mentalitású ember elkapcsol. Olyanok mint apám. Schiffer például egy rémálom a számára. Inkább élvezi, ha egy Fidesz szóvivő neki nem tetszőt mond.
2023. ápr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
22%
Nincs olyan, hogy "NER", vagy ha úgy tetszik, akkor az egész ország maga a NER, ez a titok.
2023. ápr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!