Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi miatt kellene aggódnunk,...

Mi miatt kellene aggódnunk, amikor a fiatalok átlagos megtakarítása is (kapaszkodjatok meg) 736 EZER forint Magyarországon?

Figyelt kérdés

[link]

Már fiatal korára felhalmoz akkora vagyont egy átlag magyar! Ez hivatalos statisztika. Innentől kezdve nincs értelme válságot kiabálni, ami egyszerűen nem létezik, nincsen.

Még akkor is ha most elvileg a megtakarításaikból is élnek fel az emberek a megnőtt élelmiszerárak miatt, akkor is ez az átlag még szerintem van 600 ezer vagy legalább fél milla ami tiszta tartalék.

Végső soron akkor hol van itt szegénység? Amikor a fiatalok számláján is ott csücsül több százezer forint?



2023. ápr. 23. 08:55
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
64%
A Brighton & Hove Albion FC mezén ott van a szájbavágott American express felirat. Egyébként gyönyörűen tudok szerkeszteni két vonalzóval meg egy szem HB-s ceruzával is.
2023. ápr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 kretens ***** válasza:
100%
736-ezer?Akkor én valamiről lemaradtam.Húsz éve szakképzett műtőssegéd vagyok és netto 360-370 ezer a fizetésem.A mai napig a szüleimmel lakom mert ebből a jelenlegi és korábbi években keresett pénzből esélyem sem volt saját lakást venni.Hitelt felvenni?Egyenlő a lassú agoniával melynek a vége az hogy semmid sem marad csak törlesztessz és törlesztessz.Sokszor elgondolkodtam azon hogy mennyivel másabb mennyivel jobb esélyekkel indult volna az életem ha például svájcba ausztriába norvégiába születtem volna.Én nem vagyok büszke rá hogy magyarnak születtem.Ebben a fizikai valóságban csak egyszer élünk és nincs ismétlés és amikor eresztik le az ember koporsólyát akkor teljesen mindegy hogy egy koldus vagy egy multimiliárdos fekszik benne mivel a föld alatt mindenki egyformán rohad el.Én már harminc éves folyamatos munkaviszonnyal rendelkezem ebből húsz év egészségügy.Mindig becsületes voltam de nem vittem semmire.Jelentéktelen élet jutott nekem.Rajtam kivül még nagyon sokan vagyunk igy.De higgye el mindenki a fidesz propagandát hogy egyre jobban élünk csakhogy ez csak egy hamis illúziókeltés mert sokaknak csak az egyhangúság marad és épp csak kijönnek valahogy a pénzükből a következö füzetésig.Mi vagyunk azok az a 2.5-millió magyar akik soha nem szavaznak mert kiábrándultunk.Itt semmi sem fog a többség javára változni csak az ország negyedének lesz mindig jóléte.
2023. ápr. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim válasza:
100%
Miota hivunk 700 ezret vagyonnak? Nekem 3 millio megtakaritasom van, akkor en gazdag vagyok vagy mi? Mert 3 milliobol egy normalis kocsit nem kapok...
2023. ápr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim válasza:
100%
Sokszor elgondolkodtam rajta, hogy miert pont magyarorszagon szulettem, miert nem nemetorszag, vagy barmi itt mellettunk... Sokkal jobb lett volna.
2023. ápr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim válasza:
100%

He? "Már fiatal korára felhalmoz akkora vagyont egy átlag magyar!"


Mivan? 700.000 Ft az vagyon? Mit veszel 700 ezerbol? Egy telefont? Mert mast nem kapsz, max egy kocsit de azt meg fennt kell tartani...

2023. ápr. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
100%
#43 látod, gazdag vagy :)
2023. ápr. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"736-ezer?Akkor én valamiről lemaradtam."


Az átlagszámításról matekórán :)

2023. ápr. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!