Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sajnálni kell a tanàrokat?

Sajnálni kell a tanàrokat?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 25. 10:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
10%
Nem, miért kéne?
2023. ápr. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Ha Fideszes vagy akkor nem. Éppen alakul a következő Fideszes generáció, a közoktatás tönkretétele is a része.
2023. ápr. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Is. De inkább a diákokat. Nekik már nem fog járni hamarosan ingyen közoktatás. Olyan lesz az értelmi szint, mint Mária Terézia előtt. Nem lesz lassan tanár, aki diplomával ennyiért dolgozik.
2023. ápr. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
9%
Én Fideszesként megértem a tanárokat, van nem egy pedagógus ismerősöm, de vannak dolgok, amiket nekik is el kell fogadni, kivárni, és ami a legfontosabb, hogy a munkát nem keverni a politikával, és nem felülni az ellenzéki hergelésnek.
2023. ápr. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
#4 Magyarán fogadjanak szót a csodatevő Szent Viktornak aki ismét csodát tesz ha Brüsszel mégsem áll meg és jönnek a források, és talán lesz béremelés. Értjük mi....
2023. ápr. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
17%
A többségüket nem. Alkalmatlanok a pályára, de nem lehet őket kirúgni, mert nincs olyan hülye, aki a helyükre menne. Inkább a diákokat kell sajnálni, hogy ilyen tanároktól kell(ene) tanulniuk. Viszont amíg a tanárok nem kapnak minimum 100-150%-os béremelést, addig továbbra is csak azok fognak tanárnak menni, akik minden másra alkalmatlanok (de tanárnak is azok).
2023. ápr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
47%

6, azért kíváncsi lennék, hogy te mi mindenre vagy alkalmas. Mi a munkád? És fejtsd már ki, miből vontat le a következtetést, hogy a legtöbben alkalmatlanok a tanárságra? Te milyen tanár lennél, ami alkalmassá tesz?

Sose értem az ilyen embereket. Én itt imádkozom, hogy ne mondjon fel a felsős tanár, amíg nem végez a gyerekem. A tanárok mellett vagyok és igyekszem a mellett a maradék mellett kiállni, akik még ilyen körülmények között maradnak, nem hogy még szidjam, meg tudatlanul ilyeneket mondjak...

2023. ápr. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

5# én mondtam ilyet?

Nem.

Leülhetsz, egyes!!

4# es

2023. ápr. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
17%
#7 Legyen elég annyi, hogy műszaki diplomám van. A következtetést abból vontam le, hogy sok kisgyerekes ismerősöm van, és rendszeresen panaszkodnak a tanárokra. Emellett ismerek olyat is, aki iskolatitkárként dolgozott, amíg a tanárok ki nem készítették idegileg, ő is mesélt dolgokat.
2023. ápr. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Dzsonszi ***** válasza:
93%
Azokat a tanárokat sajnálom akik jó tanárok, lelkesen tanítják a diákokat, de mellette tekintélyt parancsolnak és hasznos tudással ruházzák fel a tanulókat. De a tanárok fele tapasztalatom szerint teljesen alkalmatlan erre a feladatra és sajnos összemossák a jó tanárokat velük. Csak az a baj hogy nincs elegendő uj tanár akik helyettesítenék a meglévő tanításra alkalmatlanokat és így nem tudják kizárni maguk közül őket.
2023. ápr. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!