Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek végül bevezetik a...

Szerintetek végül bevezetik a státusztörvényt?

Figyelt kérdés

Van azért tiltakozás, Telex egy mai videóban is mutatta a legutóbbit, már ha ez a legutóbbi, talán igen. Bár ismerve a fideszt, csak azért mert mocsok törvény és nagy a tiltakozás, simán bevezethetik, de ki tudja, megtorpannak az ellenállás miatt majd szerintetek?


Bár presztízsveszteség lenne ez nekik, a nyilvánvaló szemétség mellett, bár a szemtétségre alapul a hatalmuk is.



2023. ápr. 25. 14:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem tuti!


Eddig sem sikerült semmit elérniük a tiltakozásokkal és nincs igazi összefogás a tanárok között, ezért neki végük szerintem.

2023. ápr. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Az mennyire igaz, amit Gulyás mondott, hogy mégh tervezet sincs?


Mármint úgy értem, hogy szerintetek ebből reális, hogy sokan enyhítenek majd rajta, vagy nem fognak, csak Gulyás tett úgy, mintha nem lenne gáz?

2023. ápr. 25. 14:23
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Valószínü.
2023. ápr. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
9%
a telex egy szenny baloldali lap aki elhiszi amit írnak azok nem normálisak.
2023. ápr. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Nem zörög a haraszt..
2023. ápr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Elolvastam a törvényt, és sok dolgot nem találtam meg benne, amik a tegnapi tüntetésen elhangzottak. Ez hogy lehet?
2023. ápr. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
27%
Be, a tuskó magyarokat mit érdekli az oktatás, úgyis közmunkára és gyárba nevelik a gyerekeiket.
2023. ápr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Revolúcióbiológus ***** válasza:
37%

Valóban mocsok törvény, a nagyra becsült budapesti elitiskolák pedagógusainak vidéki cigánygyerekeket is kéne tanítani, nem csak jómódú fővárosi családok gyerekeit. Még a végén kiderül, hogy nem is olyan penge pedagógusok.

Ilyenkor bukik ki, hogy az igazán jelentős oktatási problémák (kisiskolák, hátrányos helyzetű gyerekek oktatása, roma szegregáció) fenntartása valójában nagyon is érdeke az elitnek.

2023. ápr. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
32%
Bízok benne, hogy lesznek finomítások.
2023. ápr. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Az EB reagálástól függ, az pedig az eddig tapasztaltak alapján erősen függ az Orbánt igen utáló többségű EP befolyásától. Orbánék eddig is mindent megtettek azért, hogy kapjuk a pénzt; épp tegnap került olyan helyzetbe az ügy, hogy erős remény adódott a felének az utalására. Ha már mindenben beadták a derekukat, nem gondolom, hogy ezzel, vagy bármi mással elrontják a dolgot.
2023. ápr. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!