Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz a következő fideszes...

Mi lesz a következő fideszes húzás?

Figyelt kérdés

Egyre jobban azt érzem, hogy a tavaly megnyert választások után úgy gondolják mindent megtehetnek már. Őszintén a nem régen bevezetett ispánság és vármegye elnevezések nem véletlenül lettek kitalálva, azt gondolom valaminek az előszele. No nem arra gondolok, hogy lovaskocsival fognak járni és a jobbágyakba ill. zsellérekbe belerúgnak.

Lehetségesnek találjátok azt, hogy akár magukévá fogják tenni a magántulajdonba lévő ingatlanokat? Szó szerint értem, hogy a lakásokat, magánházakat, földeket. Mert meglátásom szerint ez egyszerű tollvonással elintézhető és mondhatják azt, hogy csak vigyáznak rá, mert soros meg Brüsszel elveheti...

A kérdés nem provokáló, ha véletlenül valaki ezt érzi!


2023. ápr. 26. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
KOnkrétan ez már túlmenne az ingerküszöbön szerintem. A magántulajdon szent.
2023. ápr. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na igen, pontosan az én fejemben is ez van. De úgy hiszem, hogy ezt nagyon frappánsan meg tudják oldani úgy, hogy nem is az ő művük, hanem az unio kérte...
2023. ápr. 26. 13:43
 3/10 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem olvasgasd vissza a hallucinációid az előző évekből, nézd meg abból mennyi valósult meg és tudni fogod, hogy ennek mennyi a realitása.


Nem képzelhető el és nem is lesz semmi ilyesmi.

2023. ápr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon sok megvalósult. Reméltem hozzád hasonló nem téved ide, mondjuk ez sem tévedés volt..
2023. ápr. 26. 13:47
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
..Ès mindenkit Orbán...-nak lesz kötelező lesz anyakönyvezni..🤣
2023. ápr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
#5 Mennyit segítene ez a szülőknek is... Elég csak annyit mondani, hogy "Orbán, kész az ebéd", és minden gyerek jön is ki.
2023. ápr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nos, szerintem a kérdés értelmes, de talán és tényleg csak talán erre nem nagy a sansz. Viszont tényleg nagyon jól látod, hogy tavalyhoz képest szerintem is egyre gázabb ez a rendszer. Senki nem hitte volna, hogy ahogy nyernek szinte azonnal rezsicsökkentés eltörlése/szabályozása, ami ugyan teljes jogos és jó, ha a dolog másik oldalról nézzük. Túlságosan nagy lábon élnek egyesek és pokoli fogyasztásunk van. Ide sorolhatom azt is, hogy az élelmiszerárak megduplázódtak, amit svéd példával tudok említeni: ott nagyon hasonló élelmiszerárak vannak, személyes tapasztalatom szerint. Most az orvosok és tanárok vannak soron, akiket szintén szivatnak.

Nem tudom mi fog ebből kikerekedni, de én sem sok jóra számolok.

2023. ápr. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 hypno ***** válasza:
74%
Egyelőre bevédik a lakájmédia tahóit a Btk módosításával, hogy azokat ne lehessen lecsukni a szemétségükért.
2023. ápr. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az ispán/vármegye átnevezés egy gesztus a híveknek, akiknek az álma a Magyar Királyság restaurációja, egyébként teljesen inkonzekvens intézkedés, semmilyen egyéb következtetést nem érdemes levonni belőle. Ha csak erre alapozod, hogy "egyre többet megengednek maguknak", akkor nem kell aggódnod.


Egyébként én nem tartom lehetségesnek. Az elmúlt 12 év arról szólt, hogy a *megfelelő* embereket kitömjék pénzzel, hogy ingatlanba fektessék a mindenféle támogatásukat, semmi értelme nem lenne hirtelen mindenkivel, akit eddig támogattak izomból kicseszni. Hogy arról ne is beszéljünk, hogy mi lenne a jelzáloghitelekkel, hiszen a nemzetközi pénzügyi rendszer részeként azért bármilyen unortodox dolgot nem lehet megtenni anélkül, hogy Észak Korea sorsára ne jutnánk.


Az ilyen félelmek abból a tévhitből fakadnak, hogy Orbánéknak teljhatalma van, de ne aggódjatok, valójában nincs.

2023. ápr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9# Tényleg nincs, csak szó szerint egy nap alatt alaptörvényt módosíthat ha akar.
2023. ápr. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!