Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldaliak, liberálisok,...

Baloldaliak, liberálisok, stb., mit éreztek most Budaházy kegyelme kapcsán?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 28. 11:28
A kérdező szavazást indított:
Féktelen dühöt, amiért csak 15 évet zaklatták a "nácit", pedig roppant veszélyes a lábtörlőkre.
Letargiában vagyok, már beletörődtem a tomboló fasizmusba.
Felvetődött bennem, hogy talán igazuk van, talán a nemzetiek is emberek, mint én, és igazuk is lehet!
Pillanatra belém nyilallt, talán Budaházy joggal harcolt a tömeggyilkos, szemkiverető MSZMP/MSZP ellen?
8 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hol szerepelnek a történetben nemzetiek? Én egyet sem találtam.
2023. ápr. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Legalább olyan jól kérdezel, mint a Nemzeti Konzultációk szervezői. A nyilvánosság kizárása miatt nincs kellő rálátása nagyjából senkinek a Hunnia-ügyre, részemről is felelőtlen volna bármit kijelenteni, de 15 év az összes elhangzott vád esetén kellő penzum. Semmiben nem értek egyet Budaházyval (mittomén, ha tudtomon kívül szereti a szalontüdőt, akkor ebben mondjuk igen), de ez nem jelenti azt, hogy töltse börtönben az életét, főleg ilyen eljárásrend mellett.
2023. ápr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a kérdést.
2023. ápr. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Be vannak fosva. Tudják, hogy Budaházyék LMBTQ-sokat akartak felgyújtani, most kezdenek újra rettegni.
2023. ápr. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem látok rá. De azzal nem értek egyet, hogy bírósági ítéleteket egy vonással semmissé tegyenek.
2023. ápr. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

#4 Eddig nem arrìl volt szò, hogy ő egy àrtatlan bàrànyka?


Nyugi, eddig is tudtuk hogy az hazugsàg :)

2023. ápr. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Molyember ***** válasza:
100%
Rosszat sejtek. Nem az érdekel, hogy indoklás nélkül (legalábbis én még nem olvastam erről semmit) szabadon engednek valakit, akinek a magyar törvények szerint terrorizmusért kéne ülnie, mert ebben az országban nem ő az egyetlen, akinek börtönben lenne a helye. Itt inkább az az érdekes, hogy pont a nemzeti orkok vezére kapott kegyelmet, akik csekély kognitív képességeiknél fogva a verőlegények szerepét töltik be jogállamunk életében. A fene tudja, mit kértek tőle ezért cserébe. Talán a diáktüntetéseket unták meg a honatyák, viszont a világ fejlettebb részén rosszul mutatna a gyerekverő rendőr képe, így maradnak a "putyinvisszaaggyatrianont"-féle emberek, akik nyilván lelkesebbek most, hogy visszakapták a főnököt. De ne legyen igazam.
2023. ápr. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%
Jön a pápa, persze kegyelmet kap, a fidelitasz követne el merényletet a fidesznek nem lenne kire mutogatni.
2023. ápr. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
18%
Én mint stb, dühöt, hogy ennyit ült a semmiért.
2023. ápr. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%

Nem harcolt joggal az MSzP ellen, mivel 4 évenként vannak választások és a soron következő választáson úgy elbukott a baloldal, hogy azóta nem tért magához. Budaházy akciói nélkül is így alakult volna.


Hogy hány évet ült ténylegesen, mennyit is érdemelne, stb. azt nem tudom, mert nem ismerem az ügy részleteit, nem követtem annyira a történetét. Szóval a válasz a kérdésre, hogy "semmit, nem foglalkozom vele".

2023. ápr. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!