Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azzal, hogy a köztársasági...

Azzal, hogy a köztársasági elnök kegyelmet adott Budaházynak, a kormány a szélsőjobbosoknál akar bevágódni?

Figyelt kérdés
Talán Orbán látja, hogy erősödik a Mi Hazánk, és muszáj neki is valamennyire kedvezni azoknak, akik a Mi Hazánkra szavaznak, nehogy elszippantsa a szavazókat. Nem ez az első eset, hogy a Fidesz olyan döntést hoz, ami kedvez a Mi Hazánknak is.

2023. ápr. 28. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Igen
2023. ápr. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Döbbenet.
2023. ápr. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A nyomásnak enged. Ahogy megszüntette a netadót is az első nagyobb tiltakozásra. Ez kicsit húzósabb, mert terroristának nyilvánították (igaz, egy olyan országban, ahol senki sem ült a kommunista tömeggyilkosságokért, sőt még 12 évig kormányozhattak), de végülis bármit meg lehet tenni. A jog csak egy darab papír. Aki hatalmon van, az megszegheti.
2023. ápr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kretens ***** válasza:
83%
Egyébként a Mi hazánk mozgalom kezdeményezte korábban Budaházy György elnöki kegyelemben való részesülését.Én szerintem ez a fidesz részéről csak szimpla politikai megfontolás hogy az egyre erősödő Mi hazánk mozgalomtól szavazatokat szerezzen a későbbiekben.Valamilyen úton módon mindig sikerült a fidesznek manipulálni az ő retorikájukhoz hasonló de markánsabb pártok szavazóbázisát megtéveszteni beolvasztani.Miép-Kisgazdapárt-Jobbik mind mind elhervatt és ebben szerintem nem csak a saját hibáik téves döntéseik a ludasak.Az is érdekes ám hogy a fidesz már zsinórban negyedszer nyeri a választásokat kétharmaddal tehát gyakorlatilag szinte tejhatalommal rendelkeznek ők uralnak mindent de ha valami nem úgy jön össze ahogy elképzelték akkor azért mindenért a maroknyi ellenzéket hibáztatják.Érthető ugye?Ők semmiért nem hibásak hanem az ellenzék az az ellenzék amely semmilyen olyan poziciót nem tölt be a parlamentbe ami gazdaságilag bármilyen befolyást tudna gyakorolni.Szóval ez az ellenzékre mutogatás egyre kontraproduktivabbá fog válni.
2023. ápr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mivel már lassan többet ült Mandela, ideje volt.al

Azért egy ember lett megverve összesen ha jól tudom.

Szögi Lajos gyilkosai meg már a sanyarú börtön körülmények miatti kártérítést is felvették...

2023. ápr. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!