Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek igaza van ebben a...

Szerintetek igaza van ebben a videóban Hadházy ÁKosnak?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=Edf-4PPEkR8


Kezdem azt érezni, hogy a rendőrviccek megint igazak...


2023. ápr. 28. 16:49
 1/6 hypno ***** válasza:
71%

Igaza van.

Meg a rendőröknek is igazuk van.

2023. ápr. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%

Hadházy a kevsé becsületes Ember egyike. Bocsi, nem néztem meg a belinkelt videót.

De annyival kiegészíteném az 1. válaszadó f.szságát, hogy a fasiszta magyar rendőrállam rendőreinek nincs igazuk.

Ezt látatlanban meg kell állapitsam.

2023. ápr. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

1.§ Hadhazynak mindig igaza van.

2.§ Ha mégsem, akkor életbe lép az első §.

2023. ápr. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Hát egy másfélperces viedóból nem fog kiderülni kik és mit csináltak ott órákon keresztül. Ha nem ő volt, majd fellebbez. Hadházy valószínűleg megint baromságokat mondott, ahogy szokott, ha ez nem történik meg. Vicces lenne amúgy, ha én bárhova leülhetnék akadályozva mások közlekedését, és ez nem lenne büntethető. De Hadházy ahhoz is hülye, hogy ezt megértse.
2023. ápr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
71%

https://www.youtube.com/watch?v=rKS7WGQ5jFM&ab_channel=L%C3%..


Mily pálforduláson mentek keresztül rend őreink, úgy néz ki elfelejtették mit tettek velük is. Én ezek után fel emelném 85 évre a nyugdíjkor határukat és a fizetésüket a 2000 évek szintjére süllyeszteném. Sőt a 90 évekre, amikor egy biztonsági őr is többet keresett egy utcai járőrnél.

2023. ápr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

4-es...

"Vicces lenne amúgy, ha én bárhova leülhetnék akadályozva mások közlekedését, és ez nem lenne büntethető. De Hadházy ahhoz is hülye, hogy ezt megértse."

A vicces az, hogy a kormány egyfolytában azt súlykolja, hogy a Karmelita előtti terület egy építkezés helyszíne, eközben a Momentumos politikusokat azért jelentik fel, mert akadályozták a KÖZFORGALMAT... Ha az valóban építkezési terület, akkor ott nincs közforgalom. Ha pedig nem építkezési terület, akkor mi a francnak van ott kordon, és miért nem mehetnek be oda a közemberek és a sajtósok?

2023. ápr. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!