Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem engedte a pápa hogy...

Miért nem engedte a pápa hogy Orbán Gáspár Győző a felház ex vallási vezetője szerepeljen a közös családi fotón amivel kiszolgálta az orbán klánt?

Figyelt kérdés
2023. máj. 3. 21:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
92%

#7 Ennek a kommentnek mi az értelme?


Először is az hogy valaki elmondja hogy jq, a skac meleg, az nem bzizas.


Kettő, nem tudhatod kiírta, hogy ellenzéki libsi, vagy Mi Hazánkos, szóval már rögtön az elején feltételezésekbe bocsátkozol.


Harmadszor pedig továbbra sem az a gáz, hogy Gáspár hogy néz ki, vagy kivel szexel, hanem hogy az apja akkora pszichopata hogy úgy hergel egy társadalmi csoport ellen, hogy annak a fia is tagja. Mindezt a hatalomért.


Bónusz: Gyurcsány fiának képen mit kéne nézni? Mi olyan érdekes benne? Vagy mitől meleges? Ez trollkodásnak így elég gyenge, nomeg Gyurcsányt nyilván az se zavarná ha meleg lenne a gyereke, szóval amúgy is lényegtelen, csak a jobboldaliak feszülnek be ettől.

2023. máj. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
11-es örüljünk hogy a másik két fideszes aduászt nem vetette be. Soros és Biden fiát. Mert őket is szeretik emlegetni a nersevikek.
2023. máj. 3. 23:40
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

#11: Tudod, nekem sosem jutna eszembe politikusok családtagjairól kérdést kiírni, vagy kommentben őket b*zizni. Az ellenzékiek viszont rendszeresen ezt teszik. ...és még szépen fel is pontozzák őket. Oké. Akkor ezek szerint itt ez a napi gyakorlat, így én is ezt fogom tenni.

"Először is az hogy valaki elmondja hogy jq, a skac meleg, az nem bzizas."

Akkor mégis mi a frászkarika?

"Kettő, nem tudhatod kiírta, hogy ellenzéki libsi, vagy Mi Hazánkos, szóval már rögtön az elején feltételezésekbe bocsátkozol."

Ja, persze: a kérdező elbújik az anonimitás mögé, miközben feltételezéseken alapuló kérdést tesz fel: "Miért nem engedte a pápa..." (Ezt honnan veszi?)

Az #5-ös pedig kijelenti, hogy Orbán fia homoszexuális. Ez megint csak feltételezés. Semmi bizonyítéka nincs rá.

Ők tehát mást sem tesznek, csak feltételeznek, de én ennek ellenére ne feltételezzem róluk, hogy ellenzékiek, mert hátha Mi Hazánkosok (csak szólok, hogy ők is az ellenzék soraiba tartoznak, tehát én ez esetben sem tévedtem).

"Harmadszor pedig továbbra sem az a gáz, hogy Gáspár hogy néz ki, vagy kivel szexel, hanem hogy az apja akkora pszichopata hogy úgy hergel egy társadalmi csoport ellen, hogy annak a fia is tagja. Mindezt a hatalomért."

Ez sajnos megint csak hemzseg a valótlanságoktól, ráadásul most te is csak feltételezésbe bocsátkozol (ugyanabba, mint az #5-ös).

"Bónusz: Gyurcsány fiának képen mit kéne nézni? Mi olyan érdekes benne? Vagy mitől meleges? Ez trollkodásnak így elég gyenge, nomeg Gyurcsányt nyilván az se zavarná ha meleg lenne a gyereke, szóval amúgy is lényegtelen, csak a jobboldaliak feszülnek be ettől."

Szövegértés??? Nem azt mondtam hogy meleg, hanem hogy kissé retardált (oxigénhiánnyal született). Ez pedig tény. Több lap is megírta.

2023. máj. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Ment a minusz troll.
2023. máj. 4. 00:17
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
#11: Még valami: te sem tudhatod, hogy fideszes vagyok-e, vagy Mi Hazánkos, vagy esetleg egy korrekt DK-s (mert azért nyilván ilyen is van), aki azt mondja, hogy oké, egyszer és mindenkorra fejezzük már be a miniszterelnök fiának rendszeres leb*zizását, mert ez színvonal csak az ellenzéket ássa még mélyebbre.
2023. máj. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

A két és fél pipa árulkodó.

A trollokat nem szeretem. Őket leszavazom.

2023. máj. 4. 00:34
 17/19 anonim ***** válasza:

Teljesen egyértelmű, hogy Orbán Viktor nem engedte, hogy a fia rajt legyen azon a képen, éspedig azért, mert homoszexuális. Nincs kitagadva, de gyakorlatilag nem vállalja fel a családja.

Orbánnak azok kellenek, akik gátlástalan NER-lovagok, mint Ráhel férje, Tiborcz István is. Sára lányának férje (aki állítólag egy szerény, tisztességes ember) nem véletlenül van teljes takarásban a képen.

2023. máj. 4. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Aha. Először a pápa nem engedte. Aztán Orbán nem engedte. Ki lesz a következő, aki nem engedte? Lévai Anikó? Vagy az egyik unoka? Lehet, hogy senki nem engedte? :)

...és ti kínotokban ezeken rugóztok, mert 13 éve nincs más sikerélményetek, mint hogy a ti aktuális jelölteteket rendszeresen laposra verő miniszterelnökön (vagy annak családján) próbáltok fogást találni - sikertelenül. :)

2023. máj. 4. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%

#16 ADHD-snak tűnik. Rémlik mintha lettek volna táborok, ahol koncentrálni tanították az embereket. Németeknek legalább volt humoruk.


"az apja akkora pszichopata hogy úgy hergel egy társadalmi csoport ellen, hogy annak a fia is tagja. Mindezt a hatalomért."


100%

2023. máj. 4. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!