Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A gyerekeket könnygázzal...

A gyerekeket könnygázzal lefújó rendőröknek vajon van lelkiismeret-furdalásuk?

Figyelt kérdés

Annak ellenére, hogy maradéktalanul teljesítették a parancsot, vajon bántja őket a dolog és úgy érzhetik, hogy ez talán több volt, mint ami belefér?


Vagy lazán megtették, minden gátlás nélkül és bármikor megtennének durvább dolgot is a gyerekekkel ha azt kapnak parancsba?



2023. máj. 4. 09:54
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
7%
Ez szerintem úgy van a liberálisok szerint, hogy egy gyerek csinálhat akármit, a rendőr az mosolyogjon.
2023. máj. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
76%
#21 Ùgy van hogy aki a fideszt kiszolgàlja az bűnrèszes. Ez mindig is ìgy volt a törtènelem folyamàn.
2023. máj. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
5%

" Ha már nagykorúak akkor tisztában kellett lenniük a lehetséges következményekkel. "


A rendőrnek akkor is kötelessége helyreállítani a rendet a ha 10 évesek dobálják meg. Egyébként ki volt írva a tüntetők homlokára hogy én 16 éves 4 hónapos 9 napos vagyon én meg 18 éves 2 napos ?

Vagy mi alapján kellett volna eldönteni ?

2023. máj. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
96%
23 ebben teljesen igazad van, azért írtam, hogyha nagykorúak tisztában kellett lenniük vele, mert egy kisebb gyerek lehet, hogy nem fogja fel, hogy mi a gond, egy nagyobb viszont igen(mondjuk láttam olyan kérdést ahol 17 éves nem volt tisztában azzal, hogy van jogi akadálya annak, hogy ő elköltözzön otthonról)
2023. máj. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
3%

Az legyen a szülő és az iskola gondja hogy a gyerek tisztában van-e vele hogy szabad-e rendőrt dobálni.

A rendőrnek az a feladata hogy megszűntesse a törvénytelenséget.

2023. máj. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
94%

A törvénytelenséget igen, de a polgári engedetlenség egy külön kategória.


Most gondold el ha 2006-ban közbelépett volna a rendőrség ahogy Orbán Viktor törvénytelenül kordont bont. Szétfújja és gumibotozza őket mi lett volna?

Nem tudta volna ezt a jó politikai rendszert bevezetni 2010-óta?

2023. máj. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
4%

Ha leülnek és nem hajlandóak hazamenni az polgári engedetlenség.

Ha rendőrre támadnak, rongálnak az törvénytelen, bűncselekmény.

2023. máj. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
4%
Akkor én ezután ha 80-al megyek a városban az polgári engedetlenség lesz mert nem értek egyet az 50-es sebesség korlátozással.
2023. máj. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
87%
#28 Csak annyi a különbség hogy ezzel veszélyeztetsz masokat, de ha jobboldali vagy akkor megértem hogy miért nem érted hogy működnek az analógiák.
2023. máj. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
3%

Ha valaki elbont egy kordont és egy gyerek az építési területre téved ahol megsérül az nem veszélyeztet másokat a cselekedetével.

Azt meg ne egy tüntető vagy egy mindenhez értő politikus döntse el hogy mi minősül építési területnek.

2023. máj. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!