Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz hosszú távon az...

Mi lesz hosszú távon az ordzág sorsa , meddig fentartható az egész rendszer összeségebe?

Figyelt kérdés
Amit latok partfüggetlenül hogy az egézsegügybe is komoly bajok vannak de ezt erzi is sajat bőrén hogy inkabb maganba megy ha megteheti, az oktatasba is bajok vannak, folyamatos dragulás van. Én nem politizalok de nyugdij elott vagyok meg hány evig szamolhatok nyugdijra? Illetve ha mindenhol szakember hiany van de kormany ezt elnyomja progandaval de a vegtelenségig ezt se tudja csinalni ehyszer ossze fog omlani minden? En azt latom fizetem az adokat de nem nagyon kapok erte cserebe semmit ,kiveve majd a nyugdijat amibol szintén visszadozok majd bőven.
2023. máj. 6. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Mégis mit adózol a nyugdíjból?


Nyugdíjat meg addig kapsz, amíg meg nem halsz.

2023. máj. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem bevándorlók által fenntartható lesz. Ázsiai, vietnámi, kínai, filippínó, indonéz, stb. bevándorlók jönnek majd, akik számára az itteni életszínvonal is előrelépés. Esetleg oroszok, kazahok, mongolok, stb. Nyugatról is menekülhetnek ide, ha nagyon eldurvul a woke, rasszizmus. A magyar nép genetikailag megújul, lassan összeolvad a magyar, roma, távol-keleti népesség. Máshogy nehezen lenne fenntartható.
2023. máj. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nyugdijbol mindentugyanugy? Vagy talan a boltba a 27% afa nelkul vehetem meg az elelmiszert?
2023. máj. 6. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!