Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az ,hogy a fideszese...

Miért van az ,hogy a fideszesek Putyin szavait szentírásként követik?

Figyelt kérdés

Tehát Putyin azt mondta Ukrajnában náci kormány van ezért nácitlanítani kell, erre a fideszesek 97%a felmérések alapján támogatja Putyint és a háborúját. Meg Ukrajnában náci kormány van, náci vezetővel. Hiába mondtam nekik, meg írtam nincs náci kormány Zelenszkijnek is egyik nagyszülője a holokausztban halt meg, de hát Putyin azt állítja náci akkor az náci.


Zelenszkij megölt 14 ezer orosz civilt, mondja Putyin, erre mindenhol ezt hangoztatják, ukrán kormány népírtó, támogatni kell a háborút. Több fideszes ismerőssel is vitába szálltam, többdiplomással hiába küldtem nekik független EBESZ, ENSZ jelentéseket, hogy nem volt népírtás 3300 civil halt meg, és azok többsége is 2014-2015 közt a harcokban. A jelentéseket is kinevették, hisz ők csak Putyinnak hisznek.

Kb 100 civil volt összesen amit mindkét fél kivégzett, mert egyik és másik oldalt támogatták. Erre azt válaszolták, de hát Putyin azt mondta és ők neki hisznek, Putyin csak jobban tudja.


Mondtam nekik, a bucsai tömegmészárlást, ők csak mosolyogtak, legalább kevesebb náci lesz, meg jól teszik elpusztítanak mindent, mi magyarok támogatjuk.


A kérdésem, hogy lehetett ennyire a magyarok agyát átformálni arra ,hogy Putyin szavai szentek és sérthetetlenek, de főleg a fideszesek szájából még nem hallottam Putyin háborús bűnös, hanem csak őt éltetéseket hallani látni. Meg amit mond Putyin azt meg se kérdőjelezik.



2023. máj. 7. 08:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%
Feltehetően anyagi motiváció van a háttérben.
2023. máj. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
29%

Unalmas vagy a kamu kérdéseiddel meg százalékaiddal.


Amúgy eléggé részletkérdés, hogy 3 ezer vagy 14 ezer orosz civilt mészároltak le az ukránok, ennél kevesebbért is indultak már meg hadseregek.

2023. máj. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%
A fideszesek általában az alapján választanak vezetőt, hogy ki az, aki még nekik is imponáló gazember. Azt tisztelik.
2023. máj. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
51%

"a fideszesek 97%a felmérések alapján támogatja Putyint és a háborúját."

Mutass már egy ilyen felmérést.

2023. máj. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
49%

#2 ez nem kamukérdés, hiszen látom, hogy itt van a kérdés.


A kamu az az orosz civil mészárlós mese, amit csak a rendkívül ostoba emberek nyelnek be 🤣

2023. máj. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
35%

Kérdező

Putyin azért mondta hogy nácik vannak Ukrajnában mert ott vannak.

Én nem azért mondom, hogy nácik vannak Ukrajnában mert Putyin azt mondta, nem érdekel mit mondott. Az érdekel, hogy olyan szimbólumokat tesznek ki a zászlaikra, olyan képeket tetováltatnak magukra amik egyértelmű náci jelképek, szimbólumok és olyan elveket vallanak, úgy cselekszenek, mint a nácik tették anno. Sajnos ez a valóság.

Azt sem azért mondom, hogy a nap keleten kel fel és nyugaton nyugszik le mert Putyin ezt mondta, hanem mert így van és ő is csak tényt állapított meg vele.

A kérdés az inkább, hogy TE miért próbálod letagadni a valóságot? Amit még az amerikaiak is tényként mondtak ki?

[link]

[link]

2023. máj. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%

Ha a Fideszesek Putyint támogatnák, akkor nem árulták volna el, nem döfték volna hátba, és ma Magyarország nem lenne ennyire boritékolható vesztes pozicióban, mivel Nato tagállam.


Már rég kiléptették volna Magyarországot a Nato-ból.

2023. máj. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
#6 Basszus! Hát nácik nálunk is vannak! Most akkor Putyinnak minket is le kéne rohannia? Sőt, önmagát is le kéne rohannia, hiszen Oroszországban is vannak nácik!
2023. máj. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
9%

#8 Nagyon nem ugyanaz hogy vannak nácik akiket a kormányzat, a parlament, a törvények zéró toleranciával kezelnek és büntetnek, mindenben korlátozni próbálnak - mint nálunk, meg az ahogy az ukrán kormányzat nem csak elnézte de támogatta is az ottani nácikat.

Tényleg ennyire nehezen megy hogy nem érted nem ugyanaz ha valamit tiltanak, mintha valamit támogatnak?

Segítek kicsit: gyilkosságok mindenhol vannak. De remélem érted hogy nem ugyanaz az USA mert sok a gyilkosság, meg az Iszlám állam fennhatósága, ahol a vezetés maga az ami végzi és szorgalmazza ezeket a gyilkosságokat.

2023. máj. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
69%

#6 nincsenek ott tények, csak szovjet fake news.


Az azovos náci fotókról is már tavaly kiderült, hogy szovjet hamisítványok. [link]

2023. máj. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!