Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Újabb kínai akkumulátorgyár...

Újabb kínai akkumulátorgyár Debrecenben? Már havonta épül egy?

Figyelt kérdés
[link]

2023. máj. 9. 15:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
60%

Évszázadokra előre tönkre teszik a környezetünket.


Halad a nemzeti burzsoázia kiépítése, csak a kínai nemzeti burzsoáziáé.

2023. máj. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
50%

Olvastam én is...

azért durva

Debreceniek jól megszívták,nem mintha én jobban járnék Győri vagyok.

2023. máj. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%

Úgy tűnik a Fidesz mindenképp bukni akar.

Ideje már.

2023. máj. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
27%

Mi az a lipsi?


Liperális?

2023. máj. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
17%
Most dől el, hogy melyik országnak milyen szerepe lesz a jövő autógyártásában, és szerencsére igen jól állunk. A BMW húzóhatása sem elhanyagolható. Csak így tovább.
2023. máj. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
47%
Ha ez kell hozzá, hogy papplali eltakarodjon, legyen
2023. máj. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
68%

Érdekes, hogy januárban még annyira szégyellték ezt a beruházást, hogy gyorsan le is tagadták: [link]


Persze hazudtak már ennél nagyobbat is: https://www.youtube.com/watch?v=dyiF4Ayy4gc

2023. máj. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 MolotovPunk ***** válasza:
52%

Ezek az üzemek nem ingyen jönnek az országba! Támogatásokat kapnak, vendégmunkásokat hoznak be az országba, majd a profitot kiviszik szépen Kínába!

[link]

2023. máj. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes: én itt olvastam vagy egy fél éve, hogy a BMW mellé a BMW egy akkugyárat akar, azért lett 100 hektárral a terület megnövelve!

Minden ellenzéki képviselő amnéziás, vagy csak egyszerűen hülye?!

Ha én egy tök érdektelen senki innen tudom hogy épül ott valami, akkor a képviselők nem is szavazták meg??? Vagy azok is úgy szavaznak mint a "nagyok" a Parlamentben:vezényszóra?

Piszokul unom már ezt a vergődést, annyi baromságot hordanak össze, miközben szerte a világon építik ezeket a gyárakat ezerrel! Ha a debrecenieknek nem tetszik, építsék Miskolcon vagy Hódmezővásárhelyen, csak legyen már valami kiút ebből a ocsárból!

2023. máj. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
82%

9-es miért hoznának el kiutat a mocsárból az akksigyárak? Szerinted a hasznot meghagyják nekünk vagy mit gondolsz? Hatalmas összegeket költ rá a kormány, hogy a kínaiak gyárat építhessenek nálunk, aztán legalább a dolgozóik fele migráns lesz. A hasznot pedig szépen kiviszik maguknak a kínaikak, az iparűzési adóbevételt meg a fidesz mutyizza el és csak NER vállalkozók gazdagogodnak meg belőle.

Egy átlag embernek semmi jót nem hoz egy akksigyár, max ha annyira félnótás, hogy ott dolgozik és legalább van munkája ha máshova nem volt jó. A többiek meg szívhatják a szennyezést.

2023. máj. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!