Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Találkoztál már politikussal?

Találkoztál már politikussal?

Figyelt kérdés

Ha igen, kivel és hogyan viselkedett? Itt nem kampányrendezvényre gondolok, hanem pl összefutni valakivel egy boltban, metrón, utcán, bárhol.


Én elég sok politikust láttam már utcán, kevéssel volt negatív tapasztalatom.


2023. máj. 10. 01:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
Az számít, ha a szexpartnerem az?
2023. máj. 10. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nyilván troll a kérdésed, de ha nem, akkor persze :D
2023. máj. 10. 01:55
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ebben mi a troll?

Amúgy nyilván nem írom le így, hogy ki az.

Szerintem teljesen más személyesen, mint amit a munkája alatt a szavazóknak mutat. De én mondjuk pont ennek hatására nem is járok szavazni már. Ha látod, hogy valaki nyilvánosan teljesen más arcát mutatja, mint négyszemközt, akkor az elbizonytalanít más politikussal kapcsolatban is.

De gondolom más baj nincs vele, normális ember is lehetne, mert azok is szoktak kamuzni a szociális médiában.

2023. máj. 10. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Abból gondoltam hogy troll, hogy éjjel kettőkor nincs nagy esélye ilyenbe belefutni.


Azt elárulod, hogy nő/férfi-e és esetleg melyik párthoz, vagy oldalhoz tartozik?

2023. máj. 10. 02:07
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Igen egy ismeretlen kis párt vezetőjével.
2023. máj. 10. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ismertem egyet amikor még nem volt országos hírű politikus. Na róla tudnék sztorizni, negatív értelemben. Annyit elárulok, hogy nem egészen keresztény konzervatív módon viselkedett. Finoman fogalmazva.
2023. máj. 10. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az osztrák köztársasági elnökkel Bécsben a Schwedenplatz-on... Teljesen átlagember volt akkor, mind bármelyik bécsi nyugdíjas.
2023. máj. 10. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Jujujujjjj :D beszélgettem egy volt miniszterelnökkel, egyszer beszélgettem a mostani miniszterelnökkel mikor még ki merészelt jönni közénk, meg pár apróbb politikussal is beszéltem. Sok ilyen találkozós, beszélgetős dologra járok mert baromira érdekel a közéletünk, amilyen irányba haladunk. Még lehet, egyszer én is politikus leszek, valós jobbító szándékkal, nem csak dumákkal. Olyan típus vagyok aki 0-24-ben ezzel szeret foglalkozni. Ja de ez már nem volt a kérdés része...
2023. máj. 10. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
33%

Szerencséjükre még nem .

Amugy meg erőt egészséget kivánok nekik. Főlleg erőt, mert ha találkozunk, akkor nagy szükségük lesz rá.

:)))

2023. máj. 10. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
1* jártam a Parlamentben, és épp ott járt a néhai Horn Gyula.
2023. máj. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!