Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Találkoztál már személyesen...

Találkoztál már személyesen politikussal? (akár magyar, akár külföldi) Ha igen, kivel, hol és mikor és milyen vélemményel vagy/voltál róla?

Figyelt kérdés
2017. febr. 14. 08:32
 1/3 Szimeon ***** válasza:

Összejövetelen.

Dzurindával - szimpatikus.

Hillerrel - kevésbé.

2017. febr. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mikulás Dzurinda a szlovák miniszterelnök, ugye? :)


Amúgy én is már sok emberrel találkoztam, bal-jobbosokkal egyaránt, mindegyik oldalon volt szimpatikus és kevésbé.

2017. febr. 14. 08:46
 3/3 anonim ***** válasza:

A rendszerváltás után első szabadon választott parlament évfordulóján volt egy emlékgyűlés az Országgyűlés felsőházi termében. Ott volt Orbán, Kövér, Hende, Boros Péter és még sokan mások a Fidesz részéről.

Volt egy programsorozat - Kossuth Klubban - aminek témája szinten a rendszerváltás volt ott is volt kormánypárti politikus volt, onnan Szájer maradt meg a legjobban.

Voltam Jobbikos lakossági fórumon. Ott volt Vona és Dúró Dóra, plusz a helyi képviselő - aki egy volt tanáromnak a felesége.

Kettő falusi polgármesterrel.

Jeszenszky Gézával is találkoztam már, akkor ott volt - igaz, hogy nem politikus - a horvát főkonzul, de nagy élmény volt. Főleg, hogy ekkor koccintottunk is.

A városom polgármesterével többször is és helyi képviselőkkel többször is.

2017. febr. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!