Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Találkoztatok már ismert...

Találkoztatok már ismert politikussal?

Figyelt kérdés
Hogy történt a találkozó?

2022. dec. 28. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Egy rakattal, mondjuk sajnos csak olyanokkal akik jelenleg ellenzékiek.

A kormányon lévők nem nagyon mernek az emberek közé menni. Regisztrálnod kell magad előre stb.


Nemrég még fideszes városvezetés volt itt, ő pl 3 testőrrel járt. A jelenlegi ellenzéki polgármesterrel több alkalommal is találkoztam boltba. A sorban állás közben beszélgettem is vele jó 5 percet. Sehol egy testőr!!! Rettentő udvarias, értelmes, kedves hölgy. Mikor szóba elegyedtünk a kérdései főleg arra irányultak mit szeretnék mint a városban lakó állampolgár. Nagyon kellemes élmény volt. Ég és föld a lekezelő testőrös polgi után, egy nyitott érdeklődő személy aki nem fél kimenni azok közé akik összeadózzák a fizetését.

2022. dec. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen Balogh Zoltánnal egy haverom apján temetésén.
2022. dec. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én az IKEA-ban találkoztam a Pokornival, ott vásárolgattak a feleségével. :) Kisebb kocsijuk volt, elengedtem őket a sarkon, megköszönte, és ment a dolgára.
2022. dec. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Csak egy homárral: Tessa Ganserer.
2022. dec. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%

“ Nagyon kellemes élmény volt. Ég és föld a lekezelő testőrös polgi után, egy nyitott érdeklődő személy aki nem fél kimenni azok közé akik összeadózzák a fizetését.”


Az ellenzékiek kb ilyenek… meg is kehet nézni, hogy ki fél…

Bezzeg a Fideszeseket körbekerítik 😂😂😂 A keresztnevét elárulód légyszi? Krisztinára gondolsz? Ő valóban szimpi

2022. dec. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én MZP-vel, többször is! Igaz mivel Csongrád megyei vagyok, nem meglepő! Egyszer a kórházban futottam bele, úgy ült ott mint egy átlagember a sebészeti klinikán, máskor meg egy hamburgeresnél állt sorba az egyik fiával.

ironikus módon mivel nem politikusként vonult -tehát se sajtó, se testőrök, se semmi felhajtás, bevallom alig vettem észre.

Illetve még jó pár éve Torockzkaival együtt utaztam a villamoson Szegeden!

2022. dec. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6:De beszélni,nem beszéltél velük?
2022. dec. 28. 15:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Én évekkel ezelőtt a Normafánál séta közben Fodor Gáborral. Nagyon kedves volt, kutyákról ejtettünk pár szót.
2022. dec. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Parlamenti látogatás során.
2022. dec. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"A keresztnevét elárulód légyszi? Krisztinára gondolsz?"


Nem, nem a Baranyi, de vele is beszéltem már, nagyon kellemes kedves hölgy ő is. Cikizhetik hogy nem jó nő stb de nagyon jólelkű ember kisugárzását kelti.

2022. dec. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!