Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dúró Dóra akkor is azt mondaná...

Dúró Dóra akkor is azt mondaná, hogy a békére kell törekedni, ha minket támadnának?

Figyelt kérdés
Orosz TV-nek azt nyilatkozta, hogy Ukrajnának a béke érdekében le kell mondania a területeiről. Ha minket támadnának, akkor is ezt mondaná vajon? A Mi Hazánk napi szinten hisztizik Trianon miatt, eléggé álszent ilyen nyilatkozatot adni. Még jó, hogy szerencsére sosem fognak hatalomra kerülni.

2023. máj. 11. 07:46
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
54%
Már kérdésből, és megjelölt válasz opciókból is látszik hogy trollkodás ez , nem több..
2023. máj. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
36%
Kérdezzük meg a véleményét, hogy az eruópai békéért jó ötlet volt-e lemondani Magyarország területének kétharmadáról. Ha arra is azt mondja, hogy igen, a béke volt a legfontosabb, akkor Dórika egy következetes ember.
2023. máj. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
34%

12

Ha erről egy magyart kérdezel akkor a válasz valószínűleg a nem, ha más országbelit ,akkor meg valószínűleg a válasz igen.

Ez ilyen,

Ukránjával ugyan ez a helyzet.

Ha nagyon elhúzódik a háború, és eljön az idő mikor egyre inkább ki akarnak farolni belőle a nyugati hatalmak,akkor majd hirtelen jó ötletnek fog tűnni a területi kompromisszum...

2023. máj. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
34%
13as, már tavaly is azt mondták a megafonosok, hogy ilyenkorra nem lesz Ukraja...
2023. máj. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
62%

"Ha erről egy magyart kérdezel akkor a válasz valószínűleg a nem, ha más országbelit ,akkor meg valószínűleg a válasz igen. Ez ilyen"


Én ezzel tökéletesen tisztában vagyok, csak mások nem. Dórika nem azért papol Ukrajna kompromisszzumairól, mert annyira békepárti, hanem mert Magyarországnak ez a rövid távú (!) gazdasági és biztonsági érdeke, Ukrajnát meg leszarjuk.


Még egyszer: én nem állítom, hogy ez jó, vagy rossz, csak azt, hogy beszopni, hogy ez valamiféle pacifizmus... nem tudom, hogy sírjak, vagy röhögjek.

2023. máj. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
41%

15


"Dórika nem azért papol Ukrajna kompromisszzumairól, mert annyira békepárti, hanem mert Magyarországnak ez a rövid távú (!) gazdasági és biztonsági érdeke, Ukrajnát meg leszarjuk."


ez nem csak rövid távú!

És aki Magyarország biztonságát tekinti fontosnak,azt én nem tudom elitélni...

2023. máj. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
57%
16, azt hiszem az ország biztonsága érdekében, illet volna Európa 2. legnagyobb hadseregét a közösségünkben tudni és megszavazni a Finnek NATO tagságát és nem ellenezni, de ugyanennyire lenne fontos a svédek csatlakozása, hogy bővüljön a közös hadseregünk. Nem hiszem, hogy a mi hazánk az ország biztonságát nézi, hanem sokkal inkább a szavazatmaximalizálást és a politikai hasznot.
2023. máj. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
70%
Azért más a két eset, mert Magyarország némileg régóta létezik, Ukrajna határai viszont nem egészen legitimek eleve, nagyon fiatal ország, jelentős területei valószínűleg más országokhoz kellene tartozzanak, ezt mi magyarok is tudjuk, semmi legitimitásuk nincs Kárpátalján. Az oroszok pedig oroszok lakta területeket szereztek meg, és azokat, amelyek úgy kerültek Ukrajnához, hogy egy szovjet főtitkár önkényesen nekik adta Oroszországtól. Majd több 100 atombombával fenyegetőzve szerezték meg végleg...
2023. máj. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
24%

17


Esetleg európa második legnagyobb hadserégenek országa is viselkedhetet volna a területen elő kissebségekkel úgy, hogy ez ne lehessen probléma.

Nem tudom feltünt e de 14 töl kvázi az ország területén harcok dultak,ami lehetetlenné tette volna amúgy is a NATO a való felvételét.

2023. máj. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
29%

#17


"azt hiszem az ország biztonsága érdekében, illet volna Európa 2. legnagyobb hadseregét a közösségünkben tudni"


Az a helyzet pont az ellenkezője az igaz.

Míg mi NATO tagok vagyunk, Ukrajna meg nen, addig véd minket a NATO TÖLÜK!

Ne felejtsük el hogy bőven az orosz invázió előtt volt olyan katonai vezető aki a Balatonig akart eljutni pár nap alatt!

Ezektől nem határoldtak el soha!

Meg attól a polgármesterüktől sem, aki szerint pár nap alatt le tudnának rohannak minket ha nem volnánk NATO tagok.

Erre sem mondta az ukrán vezetés hogy bocs, ez hülye!

Ennek a fényében alapvető biztonsági érdekünk hogy ne legyen Ukrajna NATO tag!

2023. máj. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!