Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dúró Dóra akkor is azt mondaná...

Dúró Dóra akkor is azt mondaná, hogy a békére kell törekedni, ha minket támadnának?

Figyelt kérdés
Orosz TV-nek azt nyilatkozta, hogy Ukrajnának a béke érdekében le kell mondania a területeiről. Ha minket támadnának, akkor is ezt mondaná vajon? A Mi Hazánk napi szinten hisztizik Trianon miatt, eléggé álszent ilyen nyilatkozatot adni. Még jó, hogy szerencsére sosem fognak hatalomra kerülni.

2023. máj. 11. 07:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

"ez nem csak rövid távú!"


Egy kérdés: rövid távon engedni az agressziónak milyen hatással bír a hosszú távú jövőre?


"aki Magyarország biztonságát tekinti fontosnak,azt én nem tudom elitélni..."


Én nem ítéltem el senkit, csak azt mondtam, hogy hangyafasznyit képmutatás békepártinak beállítani valamit, amit saját magadra nézve már teljesen másképp hívnál. Mint Hofi: korrupció az, amiből minket kihagynak.


Mármint oké, ő politikus, neki ezt kell csinálni, de nekünk attól még szabad gondolkodni.

2023. máj. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
48%

"Esetleg európa második legnagyobb hadserégenek országa is viselkedhetet volna a területen elő kissebségekkel úgy, hogy ez ne lehessen probléma."


Ezt a kisebbség dumát hogy lehet beszopni? Egy nyelvtörvény miatt nincs az az elcseszett idióta, aki ilyen háborút indítana.

2023. máj. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
22, főleg, hogy én irtam az eredeti kommentet, de Európa 2. legnagyobb hadseregén a finneket értettem és az ukránokat meg sem emlitettem.
2023. máj. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
24%

21


Nem azt mondtam hogy pacifisták volnának hanem hogy igaza van, így lenne most per pillanat béke.

Ami nekünk mint szomszédos államnak, elemi érdeke.



22

"Ezt a kisebbség dumát hogy lehet beszopni? Egy nyelvtörvény miatt nincs az az elcseszett idióta, aki ilyen háborút indítana."


Nos nem igazán javított a helyzeten, de én nem mondtam hogy emiatt robbant ki a háborúi.

Magatokkal vitatkoztok..

Én azt mondtam hogy nem kellet volna így bánni a kisebbségel, és akkor nem biztos hogy lett volna ok a NATO kezdeti tárgyalásokat NEM A CSATLAKOZÁST, blokkolni.


23

Könnyen félre érhető, főleg így több mint egy év háború után!

2023. máj. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
43%
#3 Ez tényleg dúúúúúrva! :D :D :D
2023. máj. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
0%
És ha nem lennél troll akkor is hülye lennél?
2023. máj. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!