Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki lehetne fizetni az állami...

Ki lehetne fizetni az állami költségvetésből Budaházy György több milliós perköltségeit?

Figyelt kérdés
Szenvedett már eleget.
2023. máj. 11. 22:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ki
2023. máj. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%

Más bűnözők is szenvedtek már eleget. Nekik is kifizetjük a perköltségüket.


Én is szenvedtem már eleget, és holnapután vonatozok egy hosszabbat. Lehetne esetleg állami pénzből venni a vonatjegyemet?


Miért pont Budaházyt tüntessük ki azzal, hogy az általa generált költséget adófizetői pénzből intézzük?

2023. máj. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
Nekik is kifizetjük a perköltségüket. -> Nekik is kifizetjük a perköltségüket?
2023. máj. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
16%

#2 Engem az vigasztal, ha egy kokeró anyád, a házastársad meg a gyerekei torkát átvágja és a házat rájuk gyújtja, akkor 2 hét böri után kártérítést kap.


Budaházy meg úgy "bűnöző", hogy nem követett el gyakorlatilag semmit.A semmiért rángatják 15 éve.

2023. máj. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
15%
gyerekeid*
2023. máj. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
Butaházi egy terrorista. Majd a mihasznák mozgalom vagy tucsek kifizetik a büntetést. Szégyen, hogy erre is koldulni kezdtek.
2023. máj. 12. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%
Az én állitólagos gyorshajtásaimat is szeretném, hogy kifizesse az állam. Igaz, hogy ember nem volt, aki látta, csak valami kamera és én ott sem voltam, igy ártatlan is vagyok, szal' én szeretném, ha már minden bűnöm megbocsájtható, akkor legyen az enyém is.
2023. máj. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
17%
Ki lehetne, és ha lesz egyszer rendszerváltás, ki is fogják.
2023. máj. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
59%

[tegnap 23:59]: "Budaházy meg úgy "bűnöző", hogy nem követett el gyakorlatilag semmit."

- Jogerősen elítélték. A magyarok szerint ő egy terrorista. (Legalábbis amikor a kormány vagy a parlament csinál valamit, akkor azt azzal szokta indokolni, hogy a magyarok így akarják, meg úgy akarják. Gondolom, ez a logika áll a bíróságra, a kormány és a parlament melletti harmadik hatalmi ágra is.)


"A semmiért rángatják 15 éve."

- Most már nem rángatják tovább, kegyelmet kapott. De a kegyelem nem azt mondja, hogy nem követte el, amivel vádolták. Azzal kapcsolatban a magyar bíróság jogerősen döntött. Budaházy elkövette a terrorcselekményeket és pont. Ez Magyarország álláspontja. A köztársasági elnöki kegyelem azt jelenti, hogy a büntetés végrehajtása alól a továbbiakban mentesül.


Személy szerint a köztársasági elnök döntését helytelenítem, de csinálni nem tudok vele semmit. Az előző logika mentén: mi, magyarok, mint politikai közösség, bár terroristának tartjuk Budaházyt, azt akarjuk, hogy ne üljön tovább a börtönben. Nyilván egyenként mindenkinek más és más véleménye van, de a nagy közös vélemény ez.

2023. máj. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
22%
#9 Nem a magyarok szerint terrorista, hanem a bíróság fogta rá, koholt vádakkal.Nagy különbség.Nem mintha nem lett volna ilyesmire már példa...
2023. máj. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!