Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kijelenthető hogy Magyarország...

Kijelenthető hogy Magyarországon az évtizedek óta próbált integráció sikertelen, így nincs is tovább értelme próbálkozni?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla? Az ország rejtett erőforrásainak az integrációja abszolút sikertelennek tekinthető? Mert ahogy én látom integrálódni semennyire sem akarnak: toplistások a bűnügyi statisztikákban, az alapvető etikai szabályokat sem tartják be. Ha nem volt sikeres az integrációjuk mit lehetne tenni? Érdemes folytatni vagy ha eddig nem sikerült akkor felesleges bármit is tenni?

2023. máj. 12. 20:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Magyarországon nincs integráció. A cigányságot nyomorban tartja a fidesz hogy aztán egy kiló kumplival megvásárolja a szavazataikat.
2023. máj. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Sikertelen hát. Ezek csak az ingyensegélyt akarják maguknak integrálni semmi mást. Ha viszont nem lehet integrálni akkor szegregálni kell.
2023. máj. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ki.
2023. máj. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Mi az, hogy "próbált"? Itt semmi érdemivel nem próbálkoztak az elmúlt legalább 30 évben.
2023. máj. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg felcsúton milyen nyomortelep van a fényes fideszpaloták mellett. Így integrál a fidesz?
2023. máj. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nincsen integráció.


Építőiparban dolgoztam, most "fénykorukat" élték a romák. Pörgött az ipar, elmentek a szakemberek akiket romákkal kellett pótolni, elkezdtek kitanulni szakmákat, nyilván minőségben messze elmaradva az igazi szakemberektől, de jól kerestek vele, jól éltek. Én azt láttam, hogy "fejlődnek" ők is. Mivel maguk is látták, hogy a munkával jól lehet élni dolgoztak, ezt mutatták a gyerekeiknek is.


De amikor ott tartunk, hogy tanult magyar emberként is csak szarért-húgyért dolgozó rabszolgák vagyunk, ott egy roma sokkal hamarabb fogja azt mondani, hogy szarik ő az egészbe, ennyiért nem fog felkelni sem. Én nem vagyok roma, de néha én is le tudnám szarni a világot amikor azt látom, hogy csökken az életszínvonalam miközben Pénztárosnak 1,5x nagyobb lett a vagyona.


Nem hogy integrációban, az égvilágon SEMMIBEN nem fejlődtünk az elmúlt 13 évben. Oktatásunk kuka, egészségügyünk kuka, népességünk csökken. Egyedül olyan mutatóink nőttek, mint a korrupció, az viszont kiemelkedően.


Nyilván a kormánynak ez jó. Nekik olcsón megvehető hülyék kellenek. Nyugdíjasok, romák, meg tanulatlan, agy nélküli prolik akik 4 évente leadják a szavazatot.

2023. máj. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Nincsen integráció Magyarországon, össze sem hasonlítható például azzal amit mondjuk Németországban hívnak a menekültek interációjának.
2023. máj. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem lesz mivel kapnak felzárkoztátási pénzt a romák után integráciora.Ha felzárkoznának ezek a pénzek nem jönnének az eu meg azért adja hogy, ne is akkarjanak felzárkozni.Nálunk is mindig vanak ételosztások de csak a romáknak igy én se mennék dolgozni minek ha van ingyen kaja aki éhezik egy picit máskép gondolna a munkára.
2023. máj. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 mindentudó99 ***** válasza:
Nem évtizedek èvszázadok alatt sem integrálódtak. És persze az itt olvasott válaszok szerint mindenki màs tehet erről csak a kisebbsèg nem. De ez nem így van mert aki nem akar beilleszkedni az nem is fog sose. Be kellene fejezni hogy másokat hibáztatunk ez miatt is. A személyes felelőséget meg sem említi senki. Munka van dögivel ez se lehet kifogás.
2023. máj. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Munka kerülök de a cigi pia drog megy.

Semmit nem adni nekik majd ha elmennek melózni és nem lopni.

Duna elbírnak velük

2023. máj. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!