Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az mióta nem diktatúra ha...

Az mióta nem diktatúra ha Orbán három éve azt csinál amit akar vészhelyzeti kormányzás címszóval?

Figyelt kérdés

Egy nap alatt komplett rétegeket tesznek tönkre (KATA), átírják az alkotmányt, a törvényeket, a választási rendszert, annyit költ állami költségvetésből propagandára és választásokra amennyit akary belenyúl a piacba.


Szerintetek ez mi ha nem diktatúra? Egy ember vezeti teljhatalommal az oszágot három éve.


2023. máj. 16. 06:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
1%

Nem, vészhelyzet alatt nem írt át Orbán semmifel alkotmányt, sem választási törvényt, ezt a parlament teheti meg ugyanúgy mint azelőtt. Kétharmaddal. Ahogy demokráciában szokás.


A diktatúra az lenne, ha most ezketért a hazugságaidért letartóztatnának.

2023. máj. 16. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
6%

Az Európai Unió meg jogtalanul von meg pénzt a magyar emberektől, és most itt keménykednek, Magyarországon delegációval.


Az EU sokkaldiktatórikusabb.


Vagy Gyurcsányék. Szemeket lövettek ki, költségvetést hamisítottak, pult alatt kormányoztak, és még sorolhatnám.

2023. máj. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mennyi birka van itt. Az EU a te és európa pénzét védi amit orbánék ellopnak. Hozzád kedves fidesz szavazó egy forint se jutna el abból...
2023. máj. 16. 06:55
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
@2 Milyen jogtalanság érte Magyarországot? Komolyan kíváncsi vagyok rá, én eddig csak tételesen bizonyítható kötelességszegést meg korrupció és hűtlen kezelés megalapozott gyanúját láttam.
2023. máj. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
"Mennyi birka van itt." Igen, és olyan birkás kérdéseket is írnak ki.
2023. máj. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Hát igen, én vagyok a birka mert észreveszem ha éjszakánként 10x módosítják a fejem fölött a munka törvénykönyvét.


Ezért vagytok ti birkák, a propagandán túl fogalmatok sincs semmiről.

2023. máj. 16. 07:18
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
OK, akkor sorold fel azt a 10 változtatást, ami 1 éjszaka alatt történt az Mt-ben. És hogy ez mégis miben akadályoz téged.
2023. máj. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Tehát fideszes bohócok, én is várom a választ, milyen jogtalanság érte az országot?
2023. máj. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

- Betegállományban, telefonon is kirúghatnak.

- Több szabadságoddal rendelkezik a cég, neked már alig jut valami. (Már csak 7 felől döntesz te)

- Hosszas betegállománynál fizu nélkül is megtarthatnak.

- Túlórakifizetés 12-ről 36 hónapra való megemelése (36 hónapig visszatarthatja a munkaadó)

- 250ről 400ra emelték a maximum túlóra mértékét.

- Nem jár napi pihenőidő ha másnap nincs munkavégzés. (Tehát pénteken mondjuk este 22:00ig is dolgoztathatnak)

- Heti két nap megszakítatlan pihenőideő helyett havi egyszer kell ezt biztosítani.


Tessék birkák, egy kis szemezgetés az elmúlt évekből. De mivel ti leszarjátok a többi embert, gondolom nem érdekelnek titeket ezek a változások.

2023. máj. 16. 08:34
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Én ellenzéki vagyok, de egyelőre még mindig nincs diktatúra. Az intézményrendszer még mindig alapvetően demokratikus.


Persze Orbánék folyamatosan gyengítik, az irány rossz, de még nincs diktatúra.

2023. máj. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!