Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobboldaliakat miért zavarja...

A jobboldaliakat miért zavarja, ha valaki nem akar gyereket vállalni?

Figyelt kérdés

A kormánypárti médiában sokszor ekézik azokat, akiknek nincs családjuk, a nyugati vezető politikusokat is többek között ezért is kritizálják, hogy Merkel, Scholz, Macron, Rutte, stb nincs gyerekük és milyen csúnya dolog az ilyen. Egyik évben még egyik képviselőjük azt is nyilatkozta, hogy "akinek nincs gyereke, annak nem számít a haza". A szingliket támadni szintén elég gyakori jelenség a jobboldalon.

Pedig ha meggondoljuk tulajdonképpen semmi köze másnak ahhoz, hogy ki hány gyereket vállal egyedül él, megházasodik vagy bárhogy él. Az is mekkora képmutatás, hogy azzal hencegnek mennyit nőtt a házasságkötések száma, mert a magyarok így akarnak élni, közben meg a hitelek, támogatások miatt van az egész, nem mert "Isten is így akarná". De ettől függetlenül nyugodtan vállalhatnak sok gyereket, senki nem bántja őket ezért. Ők miért nem tudják ugyanezt fordítva megtenni?



2023. máj. 17. 10:27
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Az nem kifogás, hogy nyomokban (hazugságra épülő) érveket is tartalmazott a kommented, főleg nem olyasvalakitől, akinek ekkorára nőtt a kis egója. :D

Pont az az éretlen kamaszos viselkedés, hogy folyamatosan a személyemet támadod és igyekszel minél többféleképpen sértegetni, mert ez mindened, amid van. :D Az a mondat, amit te odaképzeltél, az a világon sehogy sem következik abból, amit eredetileg odaírt az a válaszoló. Simán odahazudtál valamit, ami nem volt ott, hogy arra hivatkozva hisztizhess.

Még be is vallod, hogy a személyemet támadod, de te nem vagy agresszív, á nem. :D Az "érvek" és a "tényközlés" nálad annyiból áll, hogy mivel az elhangzott állításokba nem tudsz belekötni, ezért kénytelen vagy hamisakat kitalálni, hogy az így lejjebb került lécet már meg tudd ugrani.

Az pedig teljesen egyértelmű kellett volna legyen, hogy miről beszélünk, úgyhogy szerintem ne nagyon firtasd a szövegértési képességeket, mert rád nézve kínos, hogy nem esett le. De persze érted te, csak nem akarod, mert már belegabalyodtál, annyiszor mondtál ellent magadnak. :D Ahogy azt a politikusoktól is megtanultuk, mindig jobb játszani a hülyét és műfelháborodni, mint beismerni, hogy nincs igazad.

A valóban intelligens emberek pont hogy nincsenek rászorulva, hogy agresszióval és sértegetéssel tömködjék ki a mondandójukon tátongó lukakat. Minél többször vagy kénytelen a másik állítólagos tulajdonságairól beszélni a téma helyett, annál hiteltelenebb vagy. Ezt megfejeli az, hogy amire hivatkozol alapként, azt te találtad ki, sehol senki semmi olyat nem mondott. Ennél jobban tényleg senki nem illusztrálhatta volna, mennyire, "békés" a woke.

2023. máj. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
A fideszesek nevében nem tudok nyilatkozni, én magam jobboldali vagyok ugyan, de soha a büdös életben a hátam közepére se kívánom hogy valaha is gyerekem legyen, és egyáltalán, nem akarok részese lenni apaként egy gyermekes családnak. Semmi bajom azzal ha valaki szeretne gyereket, én legalábbis nem vagyok az az agyhalott-típus, aki folyamatosan baszogatja azokat, akik akarnak
2023. jún. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

#31

"Az nem kifogás, hogy nyomokban (hazugságra épülő) érveket is tartalmazott a kommented"

Ha hazudtam volna, akkor rámutattál volna. Ez nem sikerült, vagyis hazudsz.

Másrészt meg, de a személyeskedés pont az az érvelési hiba, hogy érvek helyett akarom hitelteleníteni a személyed, ha vannak érveim, akkor ez gyakorlatilag lehetetlen.

Szóval legalább ökörségeket ne beszélj.


"Pont az az éretlen kamaszos viselkedés, hogy folyamatosan a személyemet támadod"

Na, és itt derül ki, hogy ki figyelt középiskolában és ki nem. Az érvelési hibák nem korhoz, hanem értelmi szinthez vannak kötve. Ahogy a személyeskedés úgy az általad jelenleg alkalmazott terelés is érvelési hiba.

Egyszerűen nem tudsz cáfolni, ezért próbálod az személyeskedésről alkotott hibás definíciódat használni, miközben ha rákeresel egyből látod, hogy nekem van igazam: "A vitában a személyeskedés azt jelenti, hogy a partner álláspontja vagy érvelése HELYETT a személyét kritizálják."

[link]


Ez egyébként top találat, szóval 30 másodperc alatt kiderült volna számodra is, hogy hazudsz.


"Az a mondat, amit te odaképzeltél, az a világon sehogy sem következik abból"

Szintén érvelési hiba.

Ezen már túl vagyunk, belett ismerni.


"ezért kénytelen vagy hamisakat kitalálni, hogy az így lejjebb került lécet már meg tudd ugrani."

Nem, csak így működik egy vita. Egy állításnak van következménye, ami szintén vita téma.

Ha azt állítom, hogy mindenki a keresete 100%-át adja oda az államnak adó formájában, hogy legyen jó oktatás és egészségügy belőle, akkor elengedhetetlenül fontos, hoyg a vita során felmerüljön a kérdés, ami már következménye ennek, hogy miből élnek majd az emberek.


"ne nagyon firtasd a szövegértési képességeket, mert rád nézve kínos, hogy nem esett le."

Hiteles ez attól, aki érvelési hibán mást még nem nagyon mondott.


"De persze érted te, csak nem akarod, mert már belegabalyodtál, annyiszor mondtál ellent magadnak"

Amire szintén rámutathattál volna, mégse sikerült egyszer se.

Kicsit se szánalmas. :DDD


"Ahogy azt a politikusoktól is megtanultuk, mindig jobb játszani a hülyét és műfelháborodni,"

Jah, hogy te ezt a politikusoktól tanultad. :DDDD


Egyébként ha nem látszik, hogy nem játszom a hülyét, mármint te magad is azt állítottad, hogy nagypofájú mindent tudó kamaszként viselkedem szerinted. Szóval márcsak a saját kommented alapján sem igaz, amit itt állítasz.

Mellesleg ez idióták közt szintén ismert taktika. Az téged nem zavar, hogy ellentmondasz magadnak, leírsz 20 különböző "elméletet" rám nézve és attól függően, hogy melyikre hogy reagálok eldöntöd, hogy melyikkel támadj tovább.

Ez rendszerint akkor csinálják, amikor semmi érvük nincs. Szóval veheted önbeismerésnek, amit csinálsz.


"A valóban intelligens emberek pont hogy nincsenek rászorulva, hogy agresszióval és sértegetéssel tömködjék ki a mondandójukon tátongó lukakat."

Egyrészt, ez megint mutatja, hogy nem vagy valami okos, mivel nem lyukakat tömködtem, sőt, sértegetéssel nem is lehetne, mivel ezek nem logikai pontok.

Másrészt, valóban intelligens ember le fogja szarni, hogy megsért-e a tények kimondásával, és ki fogja mondani őket. Ha ostoba vagy, akkor engem nem érdekel, hogy tovább fogsz nyávogni, ahogy ebben a kommentedben tetted, én ki fogom mondani, mivel ez tény.


"Minél többször vagy kénytelen a másik állítólagos tulajdonságairól beszélni a téma helyett, annál hiteltelenebb vagy."

Te most rólam beszélsz, ugye tudod?

Egyébként meg nem. Ha tényleg tanultál volna rendesen érvelést, akkor lehet vitatárgya valaki személye. Pl. a politika jó példa, mivel te magad is hoztad, hoyg mennyire hazudnak a politikusok. Itt nem arról beszélsz, hogy mit mondott ténylegesen a politikus, hanem arról, hogy ő maga milyen.

És igen, sokszor releváns a személye, pl. ha egy elmebeteg mondja, hogy látta Jézust, akkor valószínűleg nem fognak neki hinni.


Az ember személye mindig releváns. A különbség annyi, hogy itt ténylegesen a személyéről akarunk beszélni, pl. ahogy én tettem rólad, vagy le akarod járatni, mert nincs érved, ahogy te próbálod velem.

Itt van egy 5 bekezdésből álló komment a részedről, leírtad, hogy így meg úgy mondok magamnak ellent, így meg úgy hazudtam, de érdekes módon egyetlen egy bizonyíték sincs a kommentedben.


"Ennél jobban tényleg senki nem illusztrálhatta volna, mennyire, "békés" a woke."

Ez szintén érvelési hiba. Hoztál valamit, ami egyrészt cáfolva lett, mert a woke eredeti jelentéséről volt szó.

Másrészt, pedig, én nem vagyok woke se magam szerint, se azok szerint, akik magukat woke-ként kategorizálják.


Csak hogy tudd, még baloldali sem vagyok. Se valamiféle kvíz szerint, már abbból is töltöttem ki számtalan sokat, se magamat nem tartom annak.

Amúgy meg, az kifejezetten szánalmas, hogy itt sírsz, hogy mennyire csúnya dolgokat mondtak rád és hogy nem kellene a másik személyiségéről beszélni, de neked se sikerült mást tenned, csak ezt. :DDDDDD

2023. jún. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Az egész azzal kezdődött, hogy rámutattam, hogy hazudsz. :D Pontosabban kérdőre vontalak, amiért nemlétező állításra hivatkoztál. Aztán azzal mentegetőztél, hogy nem mondtad, hogy szó szerint, de biztos arra gondolt a másik válaszoló, aztán már mégis szó szerintiségre hivatkoztál. :D Komoly amnéziával küzdesz, vagy csak simán mindent letagadsz, pedig egy kattintással elérhető az egész. :)


Ez érdekes, hogy felhozod, hogy korral nem érvelünk, mert pont te hoztad fel ezt, de ha reflektálok rá, akkor már hisztizel. :D Ha szerinted ez az idióták között ismert érvelési taktika, akkor a tükörbe kellene elmagyaráznod ezeket a definíciókat. :) Vissza lehet olvasni, ki hozta fel a kort.


Nem, nem vagyunk túl. Elmondtam, hogy amit te odaképzeltél, az nem létezik és sehogy nem következik abból, ami a hazugságaiddal ellentétben ténylegesen elhangzott. Te sem tudod védeni ezt, azért fosod össze magad az erőlködéstől, hogy minden másra áttereld a vitát, csak arról ne kelljen beszélni, amit elcsesztél. Mert hogy állítasz valamit, ami nincs ott és erre nincs mentséged.


Az ellentmondásokról már írtam, folyamatosan letagadod minden korábbi állításodat, vagy úgy próbálod átkeretezni, mintha a te hülyeségedet én mondtam volna. Kvázi saját magadat támadod. :D


Te itt a világon semmit nem cáfoltál, éppen ellenkezőleg. Minden, amit írtam, a tárgyhoz tartozik, - beleértve a hiteltelenségedet, amit a folyamatos tagadással, hazudozással és sértegetéssel, ami a mondókád teljes tartalma - te folyamatosan ide nem tartozó személyeskedéssel jössz, ami mellesleg akkor is gyengítené az érvelést, ha lenne, de nincs. Úgy ismételgeted az érvelési hiba szót, hogy egy darab kommented sem nélkülözi magukat a hibákat.


Éppen ellenkezőleg, én egy hazug provokátort buktattam le érvekkel és tényállításokkal. Mondta a másik azt a dolgot? Nem. Következik az bármiből, amit mondott? Nem. Valótlan az állításod? Igen. Meg tudod védeni a tárgyhoz tartozó érvekkel, vagy folyamatosan az ostoba és stb szavakat ismételgeted, meg letagadod, amiket korábban írtál? Az utóbbi. Itt van mind, el lehet olvasni. Ha neked az sírás, hogy lebuktatják a hazugságaidat, az téged minősít.


Még egy dolog: Az obszcén szavakon kívül a "de te is" minden, amit ki tudtál préselni magadból, ráadásul olyan dolgokat összehasonlítva, amiknek kb. közük nincs egymáshoz. Tanulmányozt még egy kicsit a saját kommentjeidet, hogy ha már hazudozni akarsz, legalább ne ilyen ócskán. :D

2023. jún. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!