Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ilyen gonosz orosz oligarch...

Az ilyen gonosz orosz oligarchák,akiknek blokkolták a bankszámlájukat megérdemelték amit kaptak?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=vjpxNb6UXQY


[link]


Blokkolták a bankszámlámat mert az állampolgárságom orosz!

Nem fizet ki a facebook, youtube elvesztettem kereseti lehetőséget!

A google is blokkolt a fiokomat


Blokkolták az ukrán bankszámlám is

Otthagyta Putyin Oroszországát, hogy Kijevben éljen, most számkivetett lett Budapesten


2023. máj. 17. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Nem tudom, annyira nem látok bele a dolgokba, nyilván a háborút mihamarabb be kell fejezni hogy ezek az emberek mennyire ludasak benne nem tudom.
2023. máj. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
lölő számláit kéne már zárolni
2023. máj. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Igen ez a fő ellensége az aunak az ilyen ologarchák amilyenek a videóban vannak...
2023. máj. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azok szerint, akik ezt megtették velük, minden bizonnyal megérdemelték.

Énszerintem, mivel nem vagyok érintett, így nem tudok állást foglalni. Alapvetően mindenfajta rekvirálásnak és zabrálásnak ellene vagyok. Vagyonelkobzást maximum konkrét esetekben helyeselnék, pl ha valaki 100milliór rabolt a bankból, annak 100 milla erejéig.

De nyilván vannak a nem érintett emberek közt is helyeslők és ellenzők is.

2023. jún. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kétlem hogy megérdemelték. Feltehetően korrupt gazemberek akik élősködnek az orosz népen egy elnyomó rezsim haszonélvezőiként.


VISZONT a dolog érdekes és megkérdőjelezhető precedenst teremt. Tudniillik elvileg jogállamiság van azokban az országokban ahol ezek a lefoglalások történtek. Na már most jogilag ezek a lefoglalások semmivel nem indokolhatók. Nem lettek megvádolva semmilyen bűncselekménnyel, nem született bírói ítélet, a hatóságok egyszerűen önkényesen elkobozták a tulajdonaikat. ...Már látom magam előtt ahogy most a nagyonnyugatosemberek felhördülnek, de tegyük fel a kérdést: mit is szerettek a nyugatban amit Oroszországból hiányoltok? Ja hogy például a jogállami működést? ...Na akkor arra lehet hogy nem ártana vigyázni.

2023. jún. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!