Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Putyinista vagyok azért, hogy...

Putyinista vagyok azért, hogy az USA lobbistái rúgták fel a 23 éves status quo-t Ukrajnában? Ebből a hófehérke és gonosz mostoha narratívából elegem van.

Figyelt kérdés
A posztbolsevik neolibsi Orbán rezsimet is rühellem, de a Mi Hazánk nevű formációval szemben is vannak kételyeim.

2023. febr. 19. 18:23
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
37%
A liberálisok szerint igen.
2023. febr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
36%
Putyin egy seggfej.
2023. febr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
66%

"USA lobbistái rúgták fel a 23 éves status quo-t Ukrajnában"


Miért, ők támadták meg Ukrajnát?

Nem Putyin?


El vagy te tévedve, mint Ábel a rengetegben.

2023. febr. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
47%
Ezek a hülyék nem képesek felfogni azt az egyszerű tényt, hogy nem az Ukránok támadták meg az Oroszokat, hanem a kgb-s seggfej támadta meg Ukrajnát.
2023. febr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
56%

Igen, putyinista vagy, ha ilyen marhaságokat képzelsz és állítasz. Csak azt nem értem, miért szégyelled? Más putyinisták büszkék rá, hogy azok, hát csatlakozz hozzájuk emelt fővel, ne pironkodva!


A valóságon azonban a vélekedésed semmit sem változtat: Ukrajnát putyin támadta meg, teljesen egyoldalúan, 2014-ben és 2023-ban is (úgy, hogy hetekkel előtte is azt hazudta, hogy esze ágában sincs megtámadni, hazudik, aki ilyesmivel vádolja!).


oroszországot nem támadta meg SENKI, azóta sem, egyetlen idegen katona oroszország területére a lábát nem tette, senki, semmilyen támadást nem intézett ellene.


putyin egyoldalúan támadt 2014-ben és 2022-ben is, egyoldalúan annektálta a Krímet, aztán most 4 kelet-ukrán megyét, 30.000 civil áldozat és közel 100.000 katonai áldozat halálát okozva eddig.


putyin egyoldalúan támadja a civil infrastruktúrát, rakétázza az ukrajnai városokat, gyilkolja a civileket - putyin oroszországát SENKI nem támadja!


A kérdező pedig igen, putyinista.

2023. febr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
16%
Látod, kérdező? Mondtam. #1-es vagyok.
2023. febr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Maradjunk Ukrajnánál. A maguk szintjén élnék az életüket, de érdemes elintézni hogy milyen vezetés alatt l3gye
2023. febr. 19. 19:07
 8/30 A kérdező kommentje:
Legyenek egy társadalmi katasztrófa, mint 91től
2023. febr. 19. 19:08
 9/30 A kérdező kommentje:
Én beszéltem ukránokkal, akik valóban felzárkóztak a dicső nyugathoz.
2023. febr. 19. 19:11
 10/30 anonim ***** válasza:
76%

Oroszországot sneki nem támadta meg, főleg nem a NATO.


Ha Putyint zavarja a NATO akkor adjon fel pár köztes területet és csináljon buffer államokat belőlük, mert ezzel az erővel akkor minket meg nagyon fenyeget az, hogy ide akarnak tolakodni a szomszédba, szóval ne rinyáljanak, ha a NATO-val most már szétbombázzuk őket.

2023. febr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!