Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért fáj az sokaknak, hogy...

Miért fáj az sokaknak, hogy nyugaton van melegházasság?

Figyelt kérdés
Magyarországon az egészségügy, oktatás, bérek helyzetéről kellene beszélni, de ameddig ilyen hülyeségekkel el lehet terelni a figyelmet, hogy át akarnak műteni ovisokat, meg ilyen orosz mintájú propagandatörvénnyel, addig nyert ügye van a fidesznek. És amúgy itt nem is azt kérték a melegek, hogy házasodhassanak, hanem, hogy ne bélyegezzék őket pedofilnak.

2023. máj. 21. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Nekem nem fáj.

Az csinálnak amit akarnak nyugaton.

2023. máj. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%
Ne szabd már meg, miről lehessen beszélni Magyarországon. Tudod, a legtöbb ember többféle dologgal is képes foglalkozni.
2023. máj. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%
Itt a szokásról van szó, ősidők ota házasság férfi és nő között jön létre, tőlem egybekelhetnek de az legyen élettársi kapcsolat vagy ilyesmi, persze ez csak az én véleményem.Nyugaton meg hogy mit csinálnak az az ő dolguk.
2023. máj. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Szomorúak, hogy itthon nem lehet, és akkor már ott se lehessen :D
2023. máj. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak nyugaton, a nálunk sokkal vallásosabban keresztény Máltán és Latin-Amerika csomó országában szintén.
2023. máj. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Azért fáj, mert nem normális dolog. Kereszténytelen, elhatárolódás Európa katolikus értékeitől. A modern társadalom bukása, a migrációval, muszlimokkal, egyéb lmbtq-val, meg ezzel a mostani ukrajnálódással... kész hóbort!
2023. máj. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
@6 Melyik volna ebben az esetben a példaértékű társadalmad? Mi a kitűzött cél? Hogy kellene élnie az átlag magyarnak és milyen minőségű életet képzelsz el neki? Milyen értékközösségben és kereskedelmi kapcsolatok mentén? Ha ezeket kihagynád, akkor hogy nézne ki a semlegesség és az önellátás? Komolyan kérdezem, mert ezekre igenis kell valami válasz.
2023. máj. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Van erre egy rövid, meg egy hosszabb válaszom is, de most a rövidnél maradnék: mert begyöpösödött, buta emberek.
2023. máj. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fáj.
2023. máj. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én támogatom itt is, pedig nem vagyok érintett
2023. jún. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!