Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Demokrácia, jogállamiság,...

Demokrácia, jogállamiság, többpártrendszer, piacgazdaság az utóbbi években kiüresedett fogalmak, azért mert a Fidesz hatalom kijátszotta, átverte a szavazókat ezekkel? És kiábrándultak ezekből?

Figyelt kérdés
Egyre több fideszes szavazótól hallom, hogy ezek olyan szükségtelen rossz dolgok, amik hátráltatják Orbán Viktort és a kormányt, hogy elérje céljait itthon és külföldön egyaránt?

2023. máj. 22. 10:45
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Milyen érdekes hogy segíteni akarok, hogy megérthesd a kérdést, elengedd azokat a problémákat amik meggátolnak ebben, erre ellenséges kioktató stílusra váltasz.


A kérdés semmit nem akar, meg lehet válaszolni fideszes és ellenzéki oldalról is.

2023. máj. 22. 13:20
 12/17 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:

"Milyen érdekes hogy segíteni akarok, hogy megérthesd a kérdést, elengedd azokat a problémákat amik meggátolnak ebben, erre ellenséges kioktató stílusra váltasz."


1. A kioktatást te kezdted.


2. Nem segitettél semmit.

Megint meg kérdezem:"Szóval azt állitod hogy fideszesektől hallod hogy ezekre nincsen semmi szükség VAGY azt kérded?"


Azzal segitenél, ha erre válaszolnál. Azzal hogy azt írod hogy :"próbálj sokat tanulni olvasni - meglesz az idővel." Nem segitettél, csak beszoltál.

2023. máj. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
12. Hát rajtad már nem lehet segíteni :D igazad van.
2023. máj. 22. 14:39
 14/17 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:

Nem hiszem el hogy 12 válasz alatt nem birtál egy egyszerű kérdést tisztázni, csak beszologatni.


Azt én vagyok az ellenséges.

2023. máj. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:

Nézd segitek.


[link]


[link]


Igy már megy, vagy csak vigyorgo fejjel személyeskedsz továbbra is?

2023. máj. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Nagyon rápörögtél, de közben pedig a válaszaimat ignorálod.

Szerintem inkább nézesd meg magad - egy jótanács, ne mások idejét rabold a felesleges szócsépléssel... inkább szánalmat érzek hogy nincs aki értelmesen beszélgetne veled ezért itt tobzódsz. Inkább pszichoterápiás lett ez a részedről, ami viszont nem a szakterületem ezért kérlek fordulj szakemberhez.

2023. máj. 22. 14:58
 17/17 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:

"Nagyon rápörögtél, de közben pedig a válaszaimat ignorálod."


A válaszaid abból álltak hogy lekezelően, és gunyolodoan vigyorogtál rajtam.


Egyik válaszoddal sem tisztáztad a problémát. Nem ignoráltam a válaszaid, csak nem vettem hasznukat. Te meg nem vagy képes se rendesen elmagyarázni egy kérdést, sem rendesen feltenni azt. Az egyetlen amire képes vagy az hogy lehülyézel, csak finomabban tagolva.

2023. máj. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!