Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Országos kormányváltó hangulat...

Országos kormányváltó hangulat van jelenleg?

Figyelt kérdés

2023. máj. 22. 11:46
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
38 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
16%

Kormányváltó hangulat xD

Azért nyeri 2/3, meg 3/4-edekkel az előválasztásokat a Fidesz.

Mindig ilyen kormányváltó hangulat legyen! :)

2023. máj. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%
Igen,a felnőtt lakosság harmadánál már vagy tíz éve.
2023. máj. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
56%
Kormányváltó hangulat akkor lehetne, ha lenne értelmes alternatíva, de sajnos nincs.
2023. máj. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%

Orbán-váltó hangulat.

Azért ne feledjük 1988-óta itt büdösíti a politikai légkört.

Már a fideszesek is menekülnének a kivénhedt trotty dagitól.


De nyilván egy másik fideszes ner lovag lenne a miniszterelnök helyette szerintük. Szíjjártó ilyesmiben gondolkodnak.

2023. máj. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%
Én csak azokat sajnálom, akik ebbe születnek bele. Aki ma 13 éves, az nem élt még más rendszerben és nincs is összehasonlitási lehetősége, hogy milyen lenne más féle országban élni, na nekik, tuti, hogy csak a külföld marad az egyetlen opció, rögtön azok után, hogy befejezik az iskolát, már, ha lesz tanáruk egyáltalán, hogy befejezzék
2023. máj. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
14%
Ellenzékváltó hangulat van. Nem véletlen nem adnak pénzt már a 444-nek sem nyugaton.
2023. máj. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
2023. máj. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
4%

5 "Aki ma 13 éves, az nem élt még más rendszerben és nincs is összehasonlitási lehetősége,"


Örülne neki, hogy nem élt a balliben alatt

2023. máj. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%
8. lehet, de úgy nem tudja, hogy milyen abban a balliben alatt az élet, amig ki nem próbálja, igy neki nem marad más, mint megnézni egy másik országot, ahol ilyen balliben alatt élhet.
2023. máj. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
34%
Mire valtsunk? 2 rossz van... egyikbol sem kellene valasztani. En nem vagyok hajlando szavazni erre az eletkeptelen ellenzekre. De a fideszre sem. Es meg mielott valaki azzal jonne, hogy en miattam nincs kormanyvaltas annak uzennem a legutolso valasztas eredmenyeit.... De amugy akik az ellenzekben latjak a felemelkedest, ok elhiszik hogy ott majd mindenki tiszta kezu lesz es hozza sem nyulnak a nemzeti vagyonhoz? Vagy egybol annyival jobb lesz az elet? Szerintem a jelenlegi politikai legkorben mind1 ki van hatalmon mert csak rabasz az orszag. Lennenek apro kulonbsegek de szerintem egyik sem jobb a masiknal.
2023. máj. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!