Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire értesz egyet ezzel...

D-Mano kérdése:

Mennyire értesz egyet ezzel az állítással: a Fidesz az (úgynevezett) háttérhatalom* terveit valósítja meg Magyarországon?

Figyelt kérdés

A szavazási opciókban a "Fidesz" alatt a Fidesz legfontosabb vezetőit értem, nem pedig minden párttagot.


* "háttérhatalom": nem szeretem ezt a kifejezést, mert azt érzékelteti, mintha lenne egy "valódi" hatalom, ami mögött van még egy, ami manipulálja a valódi hatalmat / a világ működését, miközben az igazság az (szerintem!), hogy az a hatalom, amit "háttérhatalomnak" nevezünk, az a valódi hatalom; ami létrehozott látszólagos hatalmakat (pl. államok, politikusok stb.), hogy amögé rejtőzzenek.

Szóval csak azért írom így ezt a szót, mert így értik a legtöbben.



2023. máj. 23. 20:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
79%

Hivhatjuk a háttér hatalmat akár pénzhatalami elitnek is.


9, ez sajnos így van.

2023. máj. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
92%
Klaus Schwab nevét már biztos hallottad. Neki van egy terve és van egy Young Global Leaders (Fiatal Globális Vezetők) iskolája, aminek diákja volt Orbán és Putyin mellett még számos globális vezető. Ezek a globális vezetők úgymond beépített emberek és valóban az elit terveit hajták végre, néha még el is kotyognak bizonyos dolgokat a várható eseményekről.
2023. máj. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!