Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy Magyarorszá...

Miért van az, hogy Magyarországon az úgynevezett nemzeti oldal 90-95%-a kulturálatlan és erkölcstelen, miközben folyton becsületről és hűségről papolnak?

Figyelt kérdés
Nekem a legtöbb magyarkodó ismerősöm ilyen és semmi jelét nem adják annak, hogy az úgynevezett lázongó rocker életérzésnél valami többet is képesek lennének kipréselni magukból. És nem csak a fiatalok, az idősebbek is gyakran ilyenek.

2012. dec. 27. 13:40
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy a magyar társadalom fennmaradásához egy kis konzervativizmusra lenne szükségünk. Lehet, hogy nem a legmegfelelőbb szó, de jobbat egyelőre ennél nem tudok. Tehát ha ezeknek az embereknek - a saját elmondásuk szerint legalábbis - fontos a nemzet fennmaradása és jóléte, akkor miért nem házasodnak és vállalnak 3-4 gyereket, akiket aztán intelligens és hazaszerető felnőtteknek nevelnek fel, így adva hasznos tagokat a társadalomnak? Miért látom folyton azt, hogy 18-20 éves, turbómagyar fiatal lányok/nők Kárpátia koncerteken vonyítoznak és isznak ahelyett, hogy készülnének az anyaságukra? A velük egykorú fiatal férfiak miért nem készülnek a családfenntartó apaszerepre? És ha megkérdezem őket, hogy akarnak-e egyáltalán családot és gyereket, akkor miért húzzák a szájukat és adnak nemleges választ? Akkor tulajdonképpen ők miért harcolnak, ha nem vállalnak utódokat és a magyarság akkor is kipusztul? És ha így kipusztítják a magyarokat, akkor meg mit hőzöngenek, hogy a zsidók meg a cigányok átveszik a hatalmat, stb? Akkor nem mindegy?
2012. dec. 27. 13:47
 2/34 anonim ***** válasza:
65%
Erre képesek!
2012. dec. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 Komplikato ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, szerintem erősen eltúlzod a dolgot!

Igen vannak ilyen kocsmai stílusban megmondó és megoldó emberek, de ők olyanok mint egy szurkolótábor kemény magja A hangjuk elnyomja a kevésbé agresszív többséget. Szerintem.


Azt se felejtsük, hogy most "divat" lett a dologból, tele van olyan emberekkel akik addig veszik komolyan, hogy felvesznek egy-két "ősmagyar" ruhadarabot, veretes tarsolyt, elmennek valami tömegrendezvényre és hurrá.

Aki akar és tud tenni az ügy és a haza érdekében, az bizony egy szűk réteg. És ha tényleg ezzel vannak elfoglalva, akkor nyilván nem acsarkodásra vagy törvénytelenségre jár közben az agyuk.

2012. dec. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
67%

Én is azt vettem észre, hogy azokra hasonlítanak a legjobban, akiket annyira megvetnek és utálnak...

És sokszor a "káros elemek" teljesen jó emberek.

2012. dec. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
30%

Szélsőséges helyzetnek szélsőséges megoldása. Ebben speciel a legutolsó "turbómagyarnak" is igaza van, hogy nem maszatolással meg szép szóval kell a kialakult helyzetet megoldani.

Erkölcstelen? Több-kevesebb mészárlás a jó ügyhöz is hozzátartozik, sorry.

2012. dec. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

"Szélsőséges helyzetnek szélsőséges megoldása. Ebben speciel a legutolsó "turbómagyarnak" is igaza van, hogy nem maszatolással meg szép szóval kell a kialakult helyzetet megoldani.

Erkölcstelen? Több-kevesebb mészárlás a jó ügyhöz is hozzátartozik, sorry."


Te is gyönyörű vagy, mondhatom. Az Isten mentsen meg minket az ilyen emberektől, akik ezreket akarnak lemészárolni az elborult elméjükkel.

És legalább lehetne annyi eszed - ha már lelkiismereted nincs és nem sajnálod azokat, akiket mészárolsz - hogy a magyarság jó hírnevére és megítélésére hozol a gyilkosságokkal szégyent. Nem is értem, hogy lehetnek egyesek ennyire agyatlanok. Tudod te egyáltalán mit jelent az, hogy megölsz egy embert?

2012. dec. 27. 14:13
 7/34 anonim ***** válasza:
62%
Sajnos rossz környezetben vagy. Nálunk nincs is ilyen általad leírt személy. A mi családunkban nem is nagyon csipázzák a rockot, persze minden műfajban megvannak a gyöngyszemek. Amúgy mit értesz ez alatt a szó alatt: "magyarkodó"? Tudtommal nem létezik ilyen szó....
2012. dec. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Nos Komplikato, szerintem nem túlzok. Sajnos.


Az egyetlen nőismerősöm a nemzeti oldalon, akiről azt hittem, hogy többé-kevésbé elfogadható módon gondolkodik, jelenleg 19 éves és egy 48 éves, házas férfi szeretője. Ez a felismerés elég nagy csalódás volt nekem. A többi agyonpiercingelt, kifestett, acélbetétes, rocker magyar hölgyről ne is beszéljünk.


Nem azt akarom, hogy éljenek az emberek viktoriánus életmódot, mert az már betegesen merev volt, de a lazaság mellett lehetne bennük tartás is, ami sajnos nincs. Én úgy érzem, hogy ennek a nemzetnek már vége. El kell innen menni.

2012. dec. 27. 14:20
 9/34 A kérdező kommentje:

ma 14:18


Te abszolút nem érted, hogy miről beszélek...

2012. dec. 27. 14:21
 10/34 A kérdező kommentje:

"Sajnos rossz környezetben vagy. Nálunk nincs is ilyen általad leírt személy. A mi családunkban nem is nagyon csipázzák a rockot, persze minden műfajban megvannak a gyöngyszemek. Amúgy mit értesz ez alatt a szó alatt: "magyarkodó"? Tudtommal nem létezik ilyen szó...."


Sajnos nálam csak ilyenek vannak. A magyarkodó pedig azt jelenti, hogy valaki teszi az agyát, hogy ő mekkora magyar, miközben az erkölcsei fényévekre vannak attól a szinttől, amit én magyarnak neveznék.

2012. dec. 27. 14:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!