Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosoknak fontos, hogy...

A balosoknak fontos, hogy trendi legyen a nemi identitásuk?

Figyelt kérdés
Mostanában úgy látom Tiktokon a genderfluid a legnépszerűbb. végülis érthető, mert így néha fiúnak és lánynak is érezheti magát valaki, többféle élettapasztalata lesz. Viszont vannak más alternatív vonalak is, nehéz már követni, idővel biztos azok is szereznek majd követőket.

2023. máj. 24. 10:15
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
#10: Tudom, hogy divat utálni mindent ami épp megy, de ha valakinek a világnézetét meg a hozzáállását a dolgokhoz meg tudja változtatni a közösségi média az nem vall valami erős jellemre.
2023. máj. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
19%
Két féle nemi identitás létezik, van nő és férfi. Egyik sem trendibb vagy kevésbé trendi a másiknál, és egyik sem lehet meg a másik nélkül.
2023. máj. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
12%
Az nem genderfluid, hanem kenderfluid😅
2023. máj. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
88%
Vajon miért mindig kormánypárti forszírozza számára ismeretlenek nemi identitását? Hogy lehet, hogy leginkább (talán állandóan?) csak kormánypártiak vannak erre a témára ráizgulva?
2023. máj. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

#13

Ez jó. 😄

2023. máj. 24. 12:33
 16/25 anonim ***** válasza:
41%

Valamilyen szinten ja (bár komplexebb a dolog - az identitásosdizók majdnem 80%a lány, akik ebben a szexista kultúrában nyilván nem éreznek az ég világon semmilyen köteléket a női léthez. Ugye ők "embernek" érzik magukat, nem pedig egy nőnek, a kettő pedig kizárja egymást, ha a női lét egy az egyben egy szexista karikatúra)

De azt se felejtsük el, hogy a "normál" emberek között is trend a nemi identitás... Pl eljászani a tipikus alfamacsót hogy tiszteljen a többi férfi, és bukjanak rád a nők, szintén csak egy bugyuta trend.

2023. máj. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
74%
Engem még öltözködésben sem érdekel a divat, nemhogy nemi identitás terén... Kényelmetlenül érzem magam, ha nőként gondolok magamra, és akkor is, ha férfiként. Önazonos akarok lenni, nem trendi.
2023. máj. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Oldfire ***** válasza:
100%

Úgy gondolod, hogy a szexuális kielégülés, politikai hovatartozástól függ? Bugyuta gondolat.

De, fidesz hiveknél egyértelmű. Amikor a fönök kijelent valamit a barikáknak orgazmusuk lesz. Ezek viszont jobb oldaliak.

2023. máj. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
0%

Imádom hogy a kérdező jól látható módon szarkasztikus volt és mindenki olyan véresen komolyan veszi😂

Én szerdánként egy kétlelkű démonizált sárkány vagyok, a pronounsaim pedig stu/pid. A hét többi napján viszont egy fekete férfi vagyok (white lives does not matter), aki transznemű nő, de ez nem határozza meg a nemi identitását, remélem érthető voltam.

2023. máj. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

"Mostanában úgy látom Tiktokon..."


Na itt a gond. Ne használd annyit a Tiktok-ot és máris kevesebb ilyet látsz.

2023. máj. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!