Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosoknak fontos, hogy...

A balosoknak fontos, hogy trendi legyen a nemi identitásuk?

Figyelt kérdés
Mostanában úgy látom Tiktokon a genderfluid a legnépszerűbb. végülis érthető, mert így néha fiúnak és lánynak is érezheti magát valaki, többféle élettapasztalata lesz. Viszont vannak más alternatív vonalak is, nehéz már követni, idővel biztos azok is szereznek majd követőket.

2023. máj. 24. 10:15
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért sokat elárul rólad kérdező, hogy a nemi identitást politikai kérdésként kezeled.
2023. máj. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Szerintem elég sok nárcisztikus ember meglovagolja ezt a hullámot és kialakít magának egy jó kis trendi identitást, amivel később tud szerepelni.
2023. máj. 30. 11:02
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Az oké, de még mindig nem világos, hogy ezt miként tetted politikai felekezetektől függővé.

Csak halkan kérdezem: biztosan nárcisztikust akartál írni? Annyira nem illeszkedik..

2023. máj. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tiktokon ezt látod a leggyakrabban, akkor van egy rossz hírem 😂😂 a TikTok algoritmus olyan tartalmakat dob eléd, amire a legtöbb reakciót kapta tőled. Tehát ha sok ilyen tartalmat látsz, az jelenthet pár dolgot…
2023. máj. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
A "balosokat" közel sem érdekli a többiek nemi identitása annyira, mint a jobbosokat, nekem legalábbis nem okoz álmatlan éjszakákat, hogy mások identitásán töprengjek. Tiszteletben tartok mindenkit. Ha valaki azt kéri tőlem, hogy fiúként hivatkozzak rá, úgy teszek, ha valaki azt, hogy lányként, akkor meg úgy, ha valaki non-binaryként, genderfluidként, stb, akkor meg úgy. Annyira nem nehéz, komolyan. És nem kell nekem megértenem a mögöttes indokokat, vagy hogy mi jár az illető fejében, nem kell értékítéletet megfogalmaznom, hogy ez most "normális"-e vagy sem, csak megtisztelem az embertársamat olyan módon, ahogy ő ezt szeretné. Semmibe nem kerül nekem. Nem érdekel, hogy trendi akar lenni, vagy sem, hogyha ő attól bármilyen szinten jobban érzi magát, hogy they/them-ként hivatkozzanak rá, akkor ez nekem SEMMIBE NEM KERÜL. Úgy érzem, ezt nem értik sokan, vagy nem akarják megérteni, hogy nekünk attól nem lesz jobb, ha értékítéletet alkotunk másnak a vélt vagy valós identitásáról, nem lesz nekünk "igazunk" csak mert mi észleljük a valóságot valahogy, a másik ember meg másképp észleli, ami szerintünk meg nem úgy van. Tényleg annyira, de annyira egyszerű tisztelettel viselkedni az embertársaink iránt. És igen, hogyha valaki meg azt akarja, hogy helikopterként szólítsam, akkor úgy fogom, és gondolhatok én magamban erről bármit, amit szeretnék, amikor ott áll az illető előttem, én meg tudom tisztelni őt ennyivel. De valahogy még igen kevés ismerősömet kellett helikopternek hívnom, nem is értem, miért...
2023. máj. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!