Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szetintetek ha Gyurcsány nem...

Szetintetek ha Gyurcsány nem lenne a politikában (és a felesége sem), akkor több esélye lenne az ellenzéknek?

Figyelt kérdés
Vagy a sok agymosottal akkor is el tudnák hitetni, hogy az egész ellenzék Gyurcsányé? Tehát ennek az országnak minden mindegy?

2023. máj. 25. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Klári felemeli a fizetéseket(nem emeli az árakat), ha ez sem lenne jól néznénk ki.
2023. máj. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%

Ez eddig se arról szól elkurcsány tényező vagy sem.

Egy diktátorral szembe mindegy kit állítasz a végeredményen nem változtat.

2023. máj. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
9%
A Feri az Feri a Klári az meg a Klári, teljesen más.
2023. máj. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyobb, bár megnyerni a választást lehet nem lenne még elég.
2023. máj. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%

Biztosan emelkedne a népszerűség. De én bízok benne, hogy nem lenne túlzott növekedés rövid időn belül.

Addig örüljünk neki, amíg ott vannak ezek a negatív emberek, mert csak rosszul járnák egy összefogásos kormánnyal...

2023. máj. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

Ez az ellenzék nélkülük is sz@r. Gyurcsány csak a kukoricaszem benne.

Igazából nem csak Orbánnak, hanem az ellenzéknek is jó, hogy még mindig itt van, mert így lehet felelősséget hárítani, hogy hát mi mindent jól csináltunk, csak a Feri elrontotta.

2023. máj. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha ők nem lennének, akkor nem lenne a DK. Akik ma a DK-ra szavaznak, azoknak legföljebb a fele szavazna más balliberális pártra, a többi otthon maradna. Szóval határozottan gyengítené.
2023. máj. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha a mai ellenzékből kivonjuk a DK-t, egy megáltalkodott politikust nem tudok neked mondani, de még csak pártot sem, amelyik képes lenne lefedni egy országot, és megszólítani milliókat. Egyet se. Szerintem még szarabb eredmény születne.
2023. máj. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem Gyurcsány az ellenzék nagy problémája. Biztosan van, aki elhiszi, vallja, hogy mároedig de, abban viszont biztos vagyij, hogy pk a 2022es választáson nem miatta úszott el közel 1 millió szavazat. Az ellenzék legnagyobb problémája önmaga. Elvesztette (vagy még meg sem találta) az identitását, képtelenek jó érzékkel rámozdulni a fi tos ügyekre, ehelyett csipcsup baromságokra mennek rá. Lásd, kordonbontás. Én értem, hogy ezt ők miért tartják fontosnak, csak ők nem értik, hogy ennek országos szinten miért nincs súlya.

Uvyanúgy maszatolnak, ahogy a kormány, uvyanolyan demagógok, csak nekik ni cs masszív táboruk, akik kerítésen belül tarthatók ezzel a sok hülyeséggel. A kaput nyitva hagyták, de azon be senki nem megy, viszont a meglevő szavazók is kiszökdösnek rajta.

Szerintem az első éa legfontosabb az lenne, hogy egy párt képes legyen önmagát elhelywzni a politikai színtéren, tudja megnevwzni azokat az ügyeket, anelyeket fo tosnak tart és amögé tűzzel-vassal beáll akkor is, ha átmenetileg bezuhan tőle a népszerűsége. Soha nem lesz olyan, hogy valakit mindenki szeret és respektál. De ha arra sem képesek, hogy nyíltan felvállalhák az álláspontjukat, sosem vetik meg a lábukat. A helyzeti előny a fidesznél van, ők évtizedes rutint szereztek agymosásból. És még ők is maszatolnak. Lásd, háború.

2023. máj. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9es vagyok,

Bocs, lemaradt:

És nem ártana előállni egy részletes programmal, ami el is jut a nyilvánossághoz. A részletes orogramnak tartalmaznia kellene, higy a jelenlegi politikával szemben milyen alternatívát tudnak nyújtani, az mitől jobb a mostaninál.

Kerülve a demagóg paneleket, mwg a bulváros túlzásokat.

Mert igen, tudjuk, hogy rohadt magas a korrupció, de mint látjuk, e téren mintha marha megengedő lenne a társadalom. Látjuk, hogy szar az egészségüg, de nem az a legfőbb, hogy marha érzékletesen Apokalipszist vázolunk, mert az a szerencsétlen eü évtizedek óta szar, mégis eldöcög valahogy. Az viszont érne valamit, ha elmondanák, higy mit, hogyan és miből változtatnának meg az egészségügyben és főleg miért!

Vissza kellene térni a tárgyilagossághoz.

2023. máj. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!