Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavaznátok a következő...

Kire szavaznátok a következő választason a három közül és miért?

Figyelt kérdés
Ki vezesse az országot?

2023. máj. 26. 15:40
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
73%
Ha a migránsok között lennének politikusok, akkor rájuk, mert legalább nem érezném magam hülyén (idegen nyelven beszélnének, és nem érteném), amikor a választáson a pofámba hazudnának, és választás után mást csinálnának.
2023. máj. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
19%
A Mi Hazánkra!
2023. máj. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
67%

A Mihasznákra értelmes ember nem szavaz.

Aki könyvet darál, az ugyanolyan tahó, mint aki kenyeret rugdos az utcán!

Az Isten mentsen meg Toroczkaitól, és az ő hordájától!

2023. máj. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
29%
Ezek közül egyikre sem.
2023. máj. 27. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
84%
Amik itt jönnek ki eredmények sosem fedik a valóságot.
2023. máj. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
74%
Tudom, hogy a propaganda elintézte MZP-t, de én továbbra is őt látom a legkorrektebb politikusnak az összes közül. Róla tényleg el tudom képzelni, hogy nem lenne korrupt, és az ország érdekeit helyezné előtérbe. Elég széleskörű tudással rendelkezik, nem okoz neki gondot a kommunikáció idegen nyelveken sem. Ahhoz képest Hódmezővásárhelyet is egész jól kezdi felzárkóztatni, hogy a Lázár ahol csak tud, keresztbe tesz neki. Nyilván egy országot vezetni más tészta, de 4 évre simán rá merném bízni, az idő alatt pedig kiderülne, hogy alkalmas-e rá, vagy nem, úgy gondolom, rontani már nem tud a jelenlegi helyzeten (ha már csak annyit elérne, hogy megkapnánk az EU-s pénzeket, amiket utána nem korrumpálna el). Hajlamos néha ő is túlígérni magát (pl a korábbi kormányok elszámoltatására szerintem nem lenne ő sem képes), de ha az igéreteinek csak a felét sikerülne megvalósítani, az már komoly előrelépés lenne.
2023. máj. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
23%
MZP önmagában többet tett a győzelemért mint bármiylen kampány, csak épp az ellenfél győzelméért.
2023. máj. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
76%

27.


Sajnos ő a klasszikus iskola híve, aki még járta az országot, kampányolt minden nagyobb településen,ezzel táptalajt adva a Fideszes propagandistáknak, akik 4-5 másodperceket kivágva az 1-1,5 órás beszédeiből teljesen más jelentést adtak a mondandójának, mint amit azok valójában jelentettek. Én nem restellettem ezeket a beszédeit, interjúit végignézni (legalábbis sokat közülük), így teljesen más képet kaptam róla, mint amit a Megafonos gyökerek alakítottak ki róla.

A nagyvezér ezzel szemben mit csinált? Nyilvános kampánynak nyomait nem nagyon lehetett látni nála 1-2 eseménytől eltekintve, volt pár zártkörű esemény, ahová csak meghívásos alapon lehetett bejutni (még nálunk is volt az egyetemen, de a szekuritik egyből elzavartak, mikor mondtam, hogy nincs meghívóm, pedig meghallgattam volna a beszédét).

Sokan utálják MZP-t, de ha megkérdeznéd az embereket, hogy miért, akkor csak a propagandisták által ráaggatott dolgokat tudnák felsorolni (indiai szemműtét, szülészetek bezáratása, a vidékiek hülyék, magyar fiatalokat küldene Ukrajnába, stb.) Nincs az az ember, akit ne tudnának megutáltatni az emberek nagyrészével, legyen az a Dalai Láma, vagy akár a Pápa,egy kiragadott jelenettel, és némi mellébeszéléssel bárki hírnevét le lehet rontani.

2023. máj. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
18%
Nos azért lássuk be enm egy oylan kijelentése volt, amit elhetett bárhogy csavarni, tekerni, bizony elég szép ellenszenvet váltott ki az emberekből....
2023. máj. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
18%

Fogalmazzunk úgy, hogy voltak olyan kijelentései is, aminél nem kellett nagyon megerőltetnie magukat a Megafonosoknak, hogy félremagyarázzák. Ebben viszont benne volt az is, hogy túlvállalta magát, a kampánya ugyanis úgy nézett ki, hogy reggel elindult, bejárt naponta 3-5 települést, majd este hazaért. Ezt heteken keresztül minden nap. Ha ennyi beszédet elmondasz nap mint nap, abba sajnos belecsúszhatnak rossz megfogalmazások, amiket gyorsan felkap a média. Ebből a szempontból lehet okosabb volt a vezér, aki hagyta, hogy a csatlósok végezzék a feladatai ezen részét. Bár egy normális demokratikus államban nem bújna el a kampányidőszakban az elnök sem.


Egyébként tanulságos történet volt az is, amikor arról mesélt MZP, hogy az apósa és annak családja vérbeli Fideszes volt mindig, még akkor is, amikor ő elindult a választásokon ellenzéki jelöltként (az az igazi vérbeli Fideszes, akinek ha elvennék a házát és a teljes vagyonát, akkor is a Fideszre szavazna, mert biztosan jó okkal csinálták). Viszont amikor a Fidesz elindította a lejárató kampányát MZP ellen, akkor eszméltek fel, hogy össze-vissza hazudnak, mert 30 éve ismerik MZP-t, és tudták, hogy semmi sem igaz abból, amit róla állítanak. Utána az apósék teljesen kiábrándultak a Fideszből.

2023. máj. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!