Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavaznátok a következő...

Kire szavaznátok a következő választason a három közül és miért?

Figyelt kérdés
Ki vezesse az országot?

2023. máj. 26. 15:40
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
12%
Belecsúszhat.... ha meg ennyire amatőr volt, akkor alapból nem való politikusnak, ha nem tudja miként működik egy kampny, menynire résen kell lenni, mire kell figyelni stb.
2023. máj. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
70%
Ettől függetlenül továbbra is tartom, hogy megadnám neki a 4 évet az eredeti kérdésre válaszolva. Sajnos azzal nem lettünk beljebb, hogy az Orbán vagy a Gyurcsány tudta, hogyan működik a kampány. A hatalomra jutásuk arra volt elég, hogy több kárt okozzanak, mint hasznot. Bár azt is el kell ismerni, hogy az Orbán második korszaka nem indult annyira rosszul, eleinte még tudták a lopást úgy művelni, hogy mellette valamelyest látszott javulás a gazdasági helyzetben.
2023. máj. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
79%

Én is mzpre szavaztam.

Jó választásnak tűnt amúgy én simán szavaznék gyurcsányra is ha ezzel le lehetne törni a 2/3-ot.

Igazából tudtam, hogy nem nyeri meg a választást de legalább a Fidesz ámokfutását egy kicsit jó lenne megfékezni.

Mi hazánk is szimpatikus nekem de valahogy annyira nem eröltetném ha nem muszáj.

2023. máj. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
32%
Mi Hazánk, mert ők állnak ki a munkásokért!
2023. máj. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
23%

A legkonsturktívabban az ellenzéket egyedül a Mi Hazánk Mozgalom képviseli.

A nagyobb probléma, hogy rajtuk kívül az ellenzékben nincsen egy épeszű és józanul gondolkodó párt sajnos...

Amíg a jelenlegi ellenzék ennyire eszement, mint a mostaniak, addig a jelenlegi kormánykoalíció könnyedén behúzza a '26-os választást is...

Az ellenzéknek először ki kellene tudni állítania egy olyan jelöltet, aki hiteles, komolyan vehető, és tisztes államférfi, valamint alkalmas kormányfőnek. A gond az, hogy ilyet nem sikerült találni sem 2018ban, sem 2022ben. Sem K.G., sem M.Z.P. nem volt jó vezető vagy jó miniszterelnök jelölt. Ezeknek meg is lett az eredménye...

2023. máj. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
71%
Mindegy csak ne a Fidesz!!
2023. máj. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim válasza:
29%
DK-ra, mert még a három közül az a legjobb, de az sem jó.
2023. jún. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
35%

A Kétfarkú Kutyapárt a legnormálisabb párt!

És ez nem vicc!

A többi karrierista, megélhetési hulladékok selejtes hadserege.

A Mihasznákkal az élen!

2023. jún. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
13%

38# a ketfarku kutyapartnak mi (lenne) a programja?

Tudnak egyaltalan valamilyen kormanyprogramot kinalni?

2023. jún. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
61%

38

Levezethetnéd hogy mennyivel csinált többet a kutyapárt, a Mi Hazánknál!

2023. jún. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!