Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Brüsszel elveheti a rezsicsökk...

Brüsszel elveheti a rezsicsökkentést a "jogállamisági pénzeink"-be csomagolva?

Figyelt kérdés

Ismert, hogy Brüsszel egyelőre egy ajánlást fogalmazott meg, hogy a Magyar Kormányunk eltörölje a rezsicsökkentést. Az energiatámogatás elvétele ugyanis kevesebb fogyasztásra ösztönöz, ahogy egyébként MZP is akarta ezt elvezetni. Hála Istennek, eddig a kormányunk ellent tudott állni ennek. Az a félelmem azonban, hogy ezt az ötletük is becsomagolják ebbe a jogállamisági pénzeink eljárásba. Mi lesz akkor?



Ismert, hogy Brüsszel folyamatosan egyre több követelést pakolgat bele ebbe a "jogállamisági eljárás" keretein belül a követeléseibe. Hiába teljesítjük a jelenlegi követeléseket, ha miniig újabb és újabb követeléseket csomagolnak ebbe bele. Mi lesz, ha beleteszik ezt a rezsitámogatás elvételéét is? [link]



2023. máj. 27. 16:34
1 2 3
 11/30 DK-s ***** válasza:
45%

Tehát a "Katalánok". Rendben, menjünk bele a témába.


Tehát szerinted a Katalánok törvénytelen népszavazásának eredményét el kellene fogadnia a Spanyol kormánynak.


Mi pedig írjunk ki egy népszavazást a kormány megdöntésére, BUDAPESTEN!


Tehát szerinted annak az eredményét is el kell fogadnia a Magyar kormánynak.


Szerintem gondold újra ezt a "Katalán" koncepciót.

2023. máj. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
0%

11


Én gondoljam újra? Az EU elintézte annyival a dolgot, hogy a katalán kérdés megoldása spanyol belügy, mint a hozzá kapcsolódó rendőri erőszak is. Mi meg nem kapunk pénzt, mert az egyetemek kuratóriumában fideszesek ülnek. Igaz, hogy ilyen előfordul a németeknél is, de ők kapnak pénzt. Következetes a kedvenc kis uniód.

2023. máj. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
33%

"Mi meg nem kapunk pénzt, mert az egyetemek kuratóriumában fideszesek ülnek. Igaz, hogy ilyen előfordul a németeknél is"

A rendszerek egy elemének egyezése nem jelenti azt, hogy a rendszerek is egyeznek. Bár az ilyen példák kétségkívül kedvencei a kormány megmondóembereinek, csak éppen egy bizonyos értelmi szint felett már a homokozóban sem szokás használni.

2023. máj. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
39%

13


Tehát amit egy németnek lehet, nekünk nem. Gratulálok Mr Homokozó.

2023. máj. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
33%

#14

Tehát pontosan olyan a rendszer mint a németeknél? Gratulálok Mr kormánypárti tollnok.

2023. máj. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

15


Szerinted a német rendszer ugyan olyan mint egy francia vagy egy angol? Vagy mint a miénk?

2023. máj. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
43%
Ha nem tetszik az únió , szólj a Vezírednek, hogy ki kell lépni. Nem kell sírni, azt nyilatkozta, hogy Magyarország megáll a saját lábán is. Akkor mi a gond? Gondolom a lélegeztető biznisz sem erősítette az unióban a szavahihetőségét.
2023. máj. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
0%

17


Az EU nekem 2003 óta nem tetszik. Az azóta történtek engem igazolnak.

2023. máj. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
60%
Tehát az a rengeteg pénz ami érkezett az nem tetszik. Értem. Nekem az nem tetszett, hogy tönkre tettünk sok mindent a csatlakozáskor. Viszont ha a rengeteg pénz arra ment volna el amire adták, sokkal jobb, élhetőbb lenne Magyarország.
2023. máj. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
39%

19


Te ennyire nem vagy képben az EU-val? A források lehívása nem úgy történik, hogy majd mi eldöntjük mire költjük. A források csak kötött dolgokra vehetők igénybe. Ehhez képest csak egy Elios üggyel tudtok jönni, ahol az EU nem állapított meg lopást. Apropó, már pénzt sem adnak, ami minden tagállamnak JÁR.

2023. máj. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!