Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Bohár Danika hogy lehet...

A Bohár Danika hogy lehet ennyire kreatív?😅

Figyelt kérdés

Szokásos "háborúpárti baloldalazó" kampányában új szófordulatot használt, hogy "Karácsony átlépte a vörös vonalat".

Ugye milyen kreatív ez a Dani gyerek? Bár mintha tavaly februárban már hallottunk volna ilyen vörös vonalazó agymenést, talán a főni főnije volt.

Vagy ez a Dani gyerek most milyen vörös vonalra gondolt? Vagy csak úgy hallotta a Russia Today-en és most akkor hát ő is kimondta mert biztos menő.



2023. máj. 27. 21:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
85%
#4 fb-n nem lehet megkérdezni, mert kényelmetlenül érzi magát, és letilt. Élőben hol lehet vele találkozni? Kérdeznék tőle pár dolgot. Tavaly az erzsébet hídi lezárós tüntetésen láttam sunnyogni a háttérben, de akkor mást kérdeztem tőle, meg egy másik arc is. Aztán elsunnyogott :(
2023. máj. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

"fb-n ... kényelmetlenül érzi magát, és letilt"

Vagy egyáltalán nem érzi magát kellemetlenül, hanem egyszerűen csak nem akar válaszolni (legalábbis a kérdezőnek nem), ezért egyszerűen letilt, pont azért, hogy ne is kelljen kellemetlenül éreznie magát később sem. Pont erre találták ki a letiltási lehetőséget.


"Élőben hol lehet vele találkozni?"

Pl. sajtótájékoztatókon.

2023. máj. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
87%

#14 igen, valószínűleg csak simán gyáva. Élőben sem látszik bátornak a kisgyerek.


Milyen sajtótájékoztatókon?

2023. máj. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

"Milyen sajtótájékoztatókon?"

Újságíró, nem? Tehát jár mindenféle sajtótájékoztatókra is. Oda kell menni, és elkapni, amikor jön kifelé, hátha ráér válaszolni.

2023. máj. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
84%
#15 nem, nem újságíró.
2023. máj. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Hanem mi?
2023. máj. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
#17 propagandista, influencer
2023. máj. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

Akkor tudod, hogy kit/mit propagál. Azzal a valakivel/valamivel nyilván kapcsolatban áll: oda kell menni a lakásához/székhelyéhez és várni, míg felbukkan, máris lehet tőle kérdezni.

De ha influencer is, akkor még könnyebb, mert akkor nem csak a facén találod meg: keresd máshol is és kérdezz tőle ott.

2023. máj. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
72%

#19 jaj te annyira fideszes vagy... Épp azt kérdeztem, hol keressem, aztán azt írod hogy keressem máshol is, ahol valahol 😆


Tüntetéseken keresem, de mindig csak azt hallom a többiektől, hogy a kezdési időpont előtt volt (hogy megcsinálja az "alig lézengenek páran a baloldal tüntetésén" bejelentkezést, de a tüntetés kezdetére már elsunnyog.

2023. máj. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%

"azt írod hogy keressem máshol is, ahol valahol"

Nem, ilyen értelmetlenséget én nem írtam. :)


"Tüntetéseken keresem, de mindig csak azt hallom a többiektől, hogy a kezdési időpont előtt volt (hogy megcsinálja az "alig lézengenek páran a baloldal tüntetésén" bejelentkezést, de a tüntetés kezdetére már elsunnyog."

Megfejtés: nem a tüntetéseken kell keresni őt, hanem a tüntetések előtt.

2023. máj. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!