Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosok szerint a Pride-on...

A balosok szerint a Pride-on vonaglani a társadalom fejlettségét mutatja?

Figyelt kérdés
Végülis ez tök pozitív dolog, mert azt jelképezi, hogy egyre kevesebben gátlásosak és megmutatják a valós énjüket a külvilágnak.

2023. máj. 27. 21:48
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
62%
Prideal is ott kezdődik a gond, hogy nem normális felvonulás hanem sokan ara használják ki, hogy úgy öltözve, vagy épp nem öltözve menejnek ki az utcára, ahogy normális ember sosem tenné, aztán csodálkoznak ha rájuk figyelnek főként nem a sima átlag felvonulokra.
2023. máj. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
50%

Engem ki fog azért megtapsolni, hogy eddig lefeküdtem 13 nővel, és ebből 9-nek a fenekét is kinyaltam? Ettől hős lennék? Különb vagyok bárkitől is? Nem.

És még egy kérdés: amióta van Pride Magyarországon, azóta változott valami? Vagy hány darab Pride kell hozzá, hogy megvalósuljon a teljes erőltetett elfogadás?

2023. máj. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
34%
Tolerancia lesz maximum nem elfogadás, a különbség hatalmas.
2023. máj. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
63%

23


Jó, akkor az eddigi Prideok milyen eredményt értek el Magyarországon tolerancia terén?

2023. máj. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
22%
@24 Van élettársi kapcsolat, olyan embereknek, mint a nagymamám, már eszébe sem jut betegségként asszociálni a melegségre, de főként az, hogy most a nácik vannak a kordon mögött, nem a felvonulók :)
2023. máj. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
30%

25


Oké, úgy veszem, hogy nem tudod a választ a kérdésemre.

2023. máj. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Ne zavarjon hogy a 25-ös nem is én voltam aki a 23-ast írta.

Amúgy kevered a szezont és a fazont. A tolerancia mindössze annyit jelent, hogy a véleményed ugyanaz marad a dologról, csak épp ahelyett, mondjuk hogy beszólsz neki, simán elszámolsz magadban háromig és továbbsétálsz.

Elfogadás az meg az volna mikor úgymond észre sem veszed őket, mert annyira természetesnek hat számodra.

2023. máj. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

27


És ez felőlük is működik?

2023. máj. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Felőlük mi működjön? Ők akarják az elfogadást és nem fordítva.
2023. máj. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

29


Csak azért kérdezem, mert pl szépen tudnak ők is gúnyolódni, provokálni, kötekedni.

2023. máj. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!