Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha azt mondanák hogy visszatér...

Ha azt mondanák hogy visszatér a vírus és még " egy " oltás kell kérnétek?

Figyelt kérdés
2023. máj. 29. 17:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Az oltások bizonyítottak. Mindenkit kötelezően be köll oltani mindannyiunk védelmébe
2023. máj. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
35%

11

Igen:



[link]


"„Az Európai Parlamentben tartott COVID-meghallgatáson a Pfizer egyik igazgatója éppen a bevezetéskor ismerte el nekem,

hogy a vakcinát soha nem tesztelték a vírus terjedésének megállítására."


[link]



Ford.:"A Covid vakcina elpusztítja a természetes immunitást, a NEJM tanulmánya azt mutatja"

2023. máj. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
80%
Eddig sem kértem. Átestem a covid-on, sokkal jobban "vészeltem át", mint az oltottak javarésze. Az covid vakcinák elbuktak, nem voltak képesek megakadályozni semmit. Mellékhatások viszont elég szépen megnőttek, mondom úgy, hogy én csak az alapján mérlegeltem az oltást, hogy használ-e a vírus ellen vagy sem. Mivel bizonyítottan nem használt semmit, így csak a potenciális mellékhatás faktor nőtt volna a beadatásával, akkor meg minek? (most a konteókat hagyjuk mindkét oldalról - igen, az oltatlanok és az oltottak konteóit is hagyjuk)
2023. máj. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
42%
A nagyokos aki ki irta kérdést szerinted az oltás miat lett vége a covid hisztinek.Szerintem már az ember tömegeket nem tudták be zárni meg hülyiteni.De legjobb példa Kina ahol az embereket tömegesen törnek ki a le zárt zonákbol pedig ott kemény diktatura van megfigyelés de azokat se tudták már tovább szivatni.
2023. máj. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
53%

eddig se kértem, pár kollégám aki kért az meg is bánta. tanulok az ő hibájukból. amúgy meg ja 1 nap alatt vége egy járványnak ha háború tör ki.

9: én covid 21-nek hallottam vagy másfél éve

2023. máj. 30. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egyet sem vettem fel, átestem rajta mindenféle gond nélkül. Nem vitatom a vakcina hatásosságát (ez nem az én dolgom), de számomra maga a vírus nem hordoz semmilyen kockázatot, teljesen felesleges oltakoznom.
2023. máj. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
12%
Katonaként végrehajtok, - nem opcionális, hogy akarom-e vagy sem, amennyiben születik egy ilyen döntés.
2023. máj. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!