Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szereted Orbán Viktort?

Szereted Orbán Viktort?

Figyelt kérdés
Természetesen itt most nem szexuális vagy emberbaráti vonzalomra gondolok.
2010. okt. 11. 12:45
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
31%
Nagyjából. Engem sosem zavart kifejezetten. Szerintem csak egy politikus a sokból.
2010. okt. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
24%
Imádom
2010. okt. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
31%
Én úgy fogalmaznék, hogy a legemberibb, legszimpatikusabb a politikusok között. De ennyi, attól még ő is egy politikus.
2010. okt. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
26%
igen
2010. okt. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
22%
Én bírom
2010. okt. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
64%
Csodálom, mert ma Magyarországon az egyik (ha nem a) legkarizmatikusabb ember, egész egyszerűen szédületes amit művel. Amúgy meg politikus, tehát ott rohadjon meg, ahol van.
2010. okt. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
45%
mivel nem ismerem ezért nem szerethetem :)
2010. okt. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
91%

Érdekes. Ha épp nem kapja el a Hitlerista szereplési láz, hanem civilben, normálisan beszél, hétköznapi emberként, akkor még egészen kedvelhető is tud lenni, és néha még kifejezetten értelmes dolgokat is mond. Amikor viszont Ein Volk, ein Reich stílusban szónokol, vagy ebben a szellemben cselekszik (lásd médiakonkviszta, ellenvélemények eltiprása és kiiktatása, bloggerek regisztrálása, stb.), akkor kifejezetten gyűlölnivaló.


Félreértés ne essék, nem szívelem Gyurcsányékat se. De náluk legalább beszélni lehetett. Viktor viszont már anno is megmutatta, hogy nála azt sem lehet - legalábbis akkor nem, ha saját gondolataid és véleményed is van(nak).

2010. okt. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
28%
Én igen. Egyértelműen és magasan a legrátermettebb, éleseszű és korrekt életvitelű politikus a magyar politikuselit tagjai közül. Kimagasló államférfi. Rendkívül jó stratéga.
2010. okt. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
30%

Én pont Gyurcsányéknál tapasztaltam a diktatúra jellegű (NEM DIKTATÚRA!!!! mielőtt bárki....), lekakálok mindenkit hozzáállást. Pl.: "Majd hazamennek...", "Nem tetszik, el lehet menni" stb.. gondolom mindenki emlékszik.


Orbán meghallgatja az embereket, bár tény, hogy néha nagyon elkapja a világmegváltó, én vagyok a király láz.

2010. okt. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!