Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem szeretik sokan...

Miért nem szeretik sokan Orbán Viktort?

2011. szept. 26. 17:29
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
71%

Mert egy hazug féreg a nagy barátjával GYF el együtt.

Egy hatalom mániás arogáns nemzetiszínben tetszelgő marionett akin a nyugati nagytőke a zsinórokat.

2011. szept. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 Tetszik a ***** válasza:
19%
Csak a 100%os teljesítményű politikusok népszerűek. Fel tudsz hozni csak egy ma élő magyar politikust, akit az emberek szeretnek és szívesen látnának a trónon?
2011. szept. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
7%
Nekem spec. semmi különösebb bajom nincs Orbival. Nem élek rosszabbul, mint 4 éve :D bár jobban se, dehát ez van. Emberként sokkal szimpatikusabb nagyjából minden más politikusnál.
2011. szept. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
91%
mert rosszabbul élek mint 4 éve. És még rosszabbul fogok. Mindenhol megszorítások vannak...
2011. szept. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
2011. szept. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
97%
Mert rengeteg állami céget herdált el külföldieknek jelképes egy forintokért, aztán ízzé porrá adósította az országot, most pedig a legszegényebb rétegek megnyúzásával próbálja korrigálni saját baklövéseit.
2011. szept. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
Hun van máááán a kapanyé Miska bá.
2011. szept. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a magam nevében beszélhetek.


Mert:

utálom az öntelt, pökhendi, "ki vagyok én, mi vagyok én" mentalitású, akarnok, beképzelt alakokat. Orbánt pedig 1989 óta annak tartom.


Továbbá (és ez a lényeg): veszélyesnek tartom az olyan politikusokat, akik önmagukat valamiféle csalhatatlan messianisztikus küldetéstudattal ruházzák fel és képtelenek ebből a betegségből kigyógyulni. Mint Orbán Viktor.


Számomra nem szimpatikus az a mély vallásossággal és nacionalizmussal átitatott nemzeti-keresztény irányvonal, amit képvisel.


Dilettáns, voluntarista gazdaságpolitika.


Hirtelen ennyi jut eszembe.

2011. szept. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
100%
Mert kétszínű, rengeteg céget eladott külföldre és maga sem tudja hogy miről beszél.. minden interjúban mást mond..
2011. szept. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%
Talán, mert fellázított mindenkit a megszorítások ellen,népszavazás, aztán sokkal keményebb megszigorításokat eszközöl. Vagy talán, mert az intézkedései csak a felső középosztálynak kedvez.
2011. szept. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!