Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért tartják rossznak sokan...

Miért tartják rossznak sokan az Orbán-kormány külpolitikáját? Azokkal az országokkal jó a kapcsolata Magyarországnak, akikkel lehet értelmesen tárgyalni és nem azzal foglalkoznak, hogy mi történik a magyar belpolitikával.

Figyelt kérdés

2023. jún. 2. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Azért fura, hogy nektek a belpolitikával foglalkozás tabu, de amint az ukránok demokratikus úton nem egy orosz báb politikust szavaznak meg maguknak azonnal lehet vele foglalkozni, akár egy komplett háború kirobbantásával is.
2023. jún. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Vicces amikor Ukrajnát megtámadták az oroszok, nekem összes fideszes ismerősök így reagált: halál az ukránokra, halál Zelenszkijre, megérdemlik, kellet húzogatni medve bajuszt, ezaz putyin, atomot kijevre.


Most meg amikor nem tudnak haladni az oroszok, ők lettek a békegalambok, béke kell, de amikor bucsában meg a többi helyen tömegsírba lőtték az orosz hadsereg a fegyvertelen ukrán civileket ők röhögtek a halálukon az egész EUban a legjobban.


Ma már a fideszre szavazók 3 millió fő szerint 90-97%uk szerint az EU, NATO, USA , Ukarjna robbantotta ki a háborút, és csak pár szazalékok az oroszok. Valami félelmetes empátia nélküli bunkó nép lettünk. A Fidesz 13 éve egy szellemi atombombával felér, egész EUban a magyarok a legjobban putyinisták, szó szerint a fideszesk putyinka szavait úgy idézik mint a bibliát a keresztények.

2023. jún. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

"akikkel lehet értelmesen tárgyalni"


Fejtsd már ki légy olyan kedves mit is értesz értelmes tárgyalás alatt.


"nem azzal foglalkoznak, hogy mi történik a magyar belpolitikával"


Hát ha egy ország a te seggedet nyalja akkor nyilván téged sem fog érdekelni a belpolitikája... Érted a logikát gondolom.

2023. jún. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

"akikkel lehet értelmesen tárgyalni"

Szóval senki, mivel senkivel nem vagyunk jóban.

Egyébként elég nevetséges, hogy még szélsőségesebb országok is képesek szót érteni az EU-val és az USA-val, de az elméletben demokratikus és jogállami Magyarország még erre is képtelen...


"nem azzal foglalkoznak, hogy mi történik a magyar belpolitikával."

Hogyha ez lenne az értelmes tárgyalóképes partner, akkor Mo. sem értelmes. A magyar kormány is orrba-szájba beszól más országok belpolitikájának, pl. amikor kampányol a fasiszta elvtársai mellett, lsd. Salvini, Trump, Le Pen. Szintén belszóltunk az ukránoknak a nyelvtörvény miatt, a románoknak a magyarok miatt és ezek is belpolitikai szempontok.


Normális esetben az ország fognak megjegyzést tenni egymás belpolitikájára. Ha ettől nem fog tudni tárgyalni a magyar kormány, akkor nem a többi országgal van baj, hanem a magyar kormány áll teljesen fogyatékosokból.

2023. jún. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Mert csak kavarjuk a xart.
2023. jún. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Meg azt bírom én voltam a 2es válaszoló, fideszesek mondják, hogy jaj az ukrán népet sajnálom, DE az ukrán kormány hibás. Meg nekem volt olyan egyetemi tanárom aki kijelentette, hogy Zelenszkij megölt 20 ezer orosz civilt Donbaszban, putyinka csak a oroszok népírtást védi meg, az ukrajnai kisebbségeket. De már vadabb konteókat is hallottam NATO biolaborok stb konteókat. Hiába mondtam nekik, mutassanak független jelentéseket, ők akkor is csak ebben hisznek.

Egy ilyen pap is ki lett tüntetve lovagkereszttel aki misén és Facen is orrba szájba tolta az orosz propagandát, akkor hol élünk? Maga Semjén Zsolt tüntette ki, amúgy Pajor András ,ha valaki utána akar nézni.


Ma oda jutottunk, hogy fideszesek közül kb 90 százalék kb 2,7 millió ember szentírásként tekint Orbán=Putyin szavait. Itt ,ha Putyin jövőhéten ejtőernyős deszantokkal meg akarná szállni Moldáviát, akkor is azt mondanák béke kell, adják meg magukat a moldávok a béke jegyében, azonnali megadást, az eus giccsért még adnának ki egy elítélendő nyilatkozatot és kész. Meg itt is mondanák, lehet itt is volt orosz civilek kárára népírtás, közben meg sok fideszes azt se tudná hol van Kisinyov.


Vicces 1956ban is az oroszok úgy jöttek tankkal Budapestre, hogy a fasiszta, nácik kerültek hatalomra, és békét tesznek. 1939ben Hitler is így indított támadást Lengyelo. ellen, mert szerinte a lengyelek gyilkolják a németeket.


Még jó ,hogy a lengyelek, észtek, litvánok, lettek, románok nem ennyire elhülyültek mint a magyarok.

2023. jún. 3. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

Azért azt se felejtsük el, hogy azért hogy felzárkózzunk, sok ezer milliárdokat ölt bele a mi országunkba. Azaz ölt volna, mert hogy se pénz, se felzárkózás.


Helyette van egy oroszbarát, végletekig korrupt kormányunk akinek a saját szövetségesei jelentik az ellenséget. Nyilván ezek után "beleszólnak" a belpolitikánkba.

2023. jún. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%

2#

4#

6#

Válaszolók,olyan jó értelmes kommenteket olvasni,minden szavatok arany.

2023. jún. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%

Én írtam utolsó a 2es én a 6os kommentet, köszönöm a dicséreted, ha úgy van mindig tegyél rá hasznos pipát. De gyakran érzem ,hogy az országban az empátia teljesen kiveszett, teljesen kimosta az emberek agyát a fidesz.


Nekem a legjobb barátom is külföldre ment és ő is ehhez hasonlóan gondolkodott a való életben mint amilyenek én írtam. Ő is eljött az Magyarországról többdiplomás nyelveket beszélő gépészmérnök. Megmondta figyelj, nekem elegem van ebből a társadalomból, ő megmondta itt nyugaton tud értelmesen beszélgetni ilyen komoly dolgokról, és nem csak a sorosozás, meg a gyűlölet zajlik mint odahaza.


[link]

[link]


Vujity Tvrtko is felszólalt többször, hogy magyarok ne örüljetek ukránok halálának, ne örüljetek ennyire ,hogy milyen menő a putyinka. Most őszintén mit várunk ettől az országtól valami übber gáz lett.

2023. jún. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!