Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Magyarországon az...

Szerintetek Magyarországon az antiszemitizmus vagy az iszlamofóbia erősebb?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, hogy régebben a zsidókat utálták jobban, most már viszont "hála" a kedves kormány propagandájának inkább a muszlimok ellen nagyobb a gyűlőlet.

2023. jún. 4. 16:16
A kérdező szavazást indított:
Antiszemitizmus
Iszlamofóbia
19 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Az antiszemitizmus számomra még mindig érthetetlen módon.
2023. jún. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Olyan válasz mért nincs, hogy egyforma?
2023. jún. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%

" most már viszont "hála" a kedves kormány propagandájának inkább a muszlimok ellen nagyobb a gyűlőlet."


Nem hinném, hogy ehhez a kormánynak bármi köze lenne, ez inkább személyes tapasztalat.

2023. jún. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#3, nem hiszem, hogy az istenháta mögötti faluban személyes tapasztalat lenne... Inkább az m1-ről tudják... Bár abban valóban nem vagyok biztos, hogy valóban a muszlimokat gyűlőlik jobban vagy hogy tudják, hogy egyáltalán mit jelentenek ezek a fogalmak... De ne térjünk el a kérdéstől.
2023. jún. 4. 16:30
 5/12 anonim ***** válasza:
Nézd, nekem személy szerint a feketék több problémát okoznak mint a zsidók, bár az igaz, hogy sosem szoktam a vallásukról érdeklődni.
2023. jún. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%

Egyik sem erős. Az antiszemitizmus nem lehet erős, mert itt él gyakorlatilag a legnagyobb zsidó közösség a világon, ami vetekszik az USA-belivel, minden vezető pozícióra hatásuk van, a Fidesz a világ legcionistább pártja (meg persze amúgy is erősen érintett).

Muszlimok meg nincsenek az országban, úgyhogy nincs értelme erről beszélni.

2023. jún. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%

#3 Személyes tapasztalat... 😂 Az nehéz, mikor a legtöbben képen se láttak még muszlimot, de azért véleményt alkotnak róluk és utálják őket.


Magyarországon kb. mindenkit IS utálnak az agymosott Fideszesek. Mert hát a "vezér" szerint félni kell a muszlimoktól, a melegektől, Sorostól, Gyurcsánytól, Brüsszeltől, az amerikaiaktól... ha kihagytam valakit, bátran segítsetek ki!

2023. jún. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%

#7: Na igen, a nemzeti összetartozás ugye. Utáljunk mindenkit aki nem Fideszes keresztyén, 100% hófehérbőrű heteroszexuális árjamagyar. Fideszéknél ez így megy.


Aki egy picit is másképp látja az "libsi", "sorosista", "balos" (ami valami sátáni dolog ma már ugye), "komonista", meg nem is tudom még micsoda.

2023. jún. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
26%
Tényleg! A libsiket kihagytam! Vagy ahogy a "legértelmesebb" fideszesek írjak... LIPSI 🤣🤣
2023. jún. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
39%

#6: "itt él gyakorlatilag a legnagyobb zsidó közösség a világon"

Ezt az ökörséget meg honnan vetted?

Magyarországob - becslések szerint max 200 000 zsidó él.

US: kb 6.5 milla, Izrael: szintén kb 6.5 milla.

2023. jún. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!