Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is elment ebből az élhetet...

Más is elment ebből az élhetetlen fasiszta országból?

Figyelt kérdés
Az a magyar aki zsidózik, romázik, migráncsozik.

2021. márc. 8. 12:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Majd nézz vissza, ha a zsidók, cigányok tömegesen akarják elhagyni az országot, meg a migráncsok is inkább kerülőúton igyekeznek az ígéret földjére.
2021. márc. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Oszt mit csinálsz kinn? Egy turkálóban dolgozol? xD
2021. márc. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Nagy buli lehet huszadrangú, lenézett kelet-európai csicskának lenni. A magasabb fizuval is mire mész? Mire kifizeted az ottani ingatlan költségeket (feltéve, ha nem 5 albánnal akarsz egy szobában aludni), kb. ugyanott vagy, mint itt, csak itt legalább nem egy nyomorult páriaként tekintenek rád.
2021. márc. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Én amikor kint voltam eszembe nem jutott az ország, az ottani életemmel/társadalommal foglalkoztam. Ezt sose értettem hogyha valaki kimegy külföldre akkor miért jár vissza magyar oldalakra gyalázkodni. Tuti valami kisebbrendűségi komplexus lehet. Mondjuk aki kimegy annak olyan 5%-nak van rendes kinti élete jó környéken, a maradék 95% meg wc pucoló, felszolgáló, gyári munkás, prosti, kubikos ilyesmi és lakik többedmagával egy kis albérletben.
2021. márc. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Budapesten nettó 3-400 nettókat meg lehet keresni, de simán 500 nettókat hol van a szegénység?
2021. márc. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

Fasiszta? Inkább csak rasszista,de ez régen is így volt,akár fél évszázaddal ezelőtt is leléphettél volna.Most inkább gazdasági okokból menekültek el félmillióan.

5) vidéken.majd nézz utána hogy mennyien élnek mélyszegénységben.

2021. márc. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem maradsz itthon és felvennéd a küzdelmet a gaz nácikkal szemben!?

Ne a partvonalón kívülről óbégass, Endrú!

2021. márc. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%
6. Vidéken élek. Kevesen. És többnyire önhibából.
2021. márc. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
Hát még nem mentem el. Amúgy szerintem nem fasiszta az ország, csak bizonyos pártok bizonyos idiótái keltik a gyűlöletet amit a lakosság nagy többsége lexar.
2021. márc. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, mindenki elment, a rolót lehúzták, zárva, kulcs a lábtörlő alatt

A fasisztázók szomorúak, mert annyira igénylik a fasisztázást, de nincs kit, jaj, mi lesz velük!

2021. márc. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!