Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz vajon át tudja verni...

A fidesz vajon át tudja verni a tanárokat ezzel a választás előtti fizetésemeléssel?

Figyelt kérdés

Gondolom, ha már valaki tanár, csak intelligens, így átlátja hogy nem szívjóságból emel a fidesz választás előtt, hanem mert a tanárok kitartottak az új választásig, ami előtt mint mindig a fidesz fűt fát ígér mindenkinek, meg mennek az emelések! Aztán jön a nyomor, az új adók, az infláció egekbe nyomása, a vállalkozók, egészségügy, posták, iskolák tönkretétele, felszámolása...


Ha vannak itt tanárok örülnék ha elárulnák, hogy őket ezzel a választás előtti csellel meg is vette a fidesz, vagy van annyi józan eszük, hogy az emelés ellenére is a fidesz ellen szavaznak?



2023. jún. 4. 17:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Az megint nem lényeges, hogy a tanárok nem csak a pénz miatt tüntetnek?
2023. jún. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

"Ha intelligensek lennének akkor nem csak 15% demonstrálna."

Mert te ismered mind a maradéknak az indokait és megállapítottad, hogy nincs valamilyen nyomós indokuk ami miatt nem demonstrálnak? (az, hogy fideszes most nem számít nyomós indoknak)

2023. jún. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Én posztgraduális végzettséggel túlságosan bőkezűnek tartom a bérrendezési programot. A tanárok többsége viszont várhatóan emiatt a Fideszre fog szavazni. Egy nagyon kis részük hőbörög csak.
2023. jún. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Vagy csak azt látod, hogy kevesen hőbörögnek.

Attól még, hogy nem mennek ki az utcára lehetnek felháborodottak.


Persze akik eddig Fideszesek voltak azok valószínűleg ugyan úgy maradnak is. De akik nem azoknak nem fognak bedőlni ennek sem.

2023. jún. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

“ Tavaly is alap hangon 50% emelést követeltek. Kaptak erre 25%-ot januárban, erre még mindig ugyanúgy 50%-ot követelnek.”


Ha 25%-ot kaptak januárban, az azt jelenti, hogy pont arra volt elég a tavalyi 25% infláció mellett, hogy az eleve alacsony fizetésük ne romoljon tovább. Ezért kellene hálásnak lenniük?

2023. jún. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Beigazolódott amit gondoltam is a kérdés feltevésénél. Az agyatlan agymosott fideszesek privát üzenetben anyáznak meg szidnak! Nyilván ők azok akiknek 8 osztálya van és sérti őket a kérdés! Ez az üzenetben történő megnyilvánulásukból látszik is. Azaz az, hogy iskolázatlan alacsony intelligenciaszintű birkák... Nem véletlen fideszesek...
2023. jún. 6. 10:49
 17/22 A kérdező kommentje:

Azt írják privátban, hogy én írok gyűlölködő kommenteket, amikor a fideszpropaganda által agymosott emberek támadnak engem olyan trágár szavakkal, meg fenyegetésekkel, hogy nem is értem miért nem tiltja őket a rendszer automatikusan...


Feltettem egy kérdést, erre engem neveznek provokátornak :D Szerintem azt sem tudják mit jelent ez a szó, ugyanis a fidesznél nagyobb provokátor nincs az országban! Hazugságokkal bőszítik, lázítják az agymosható embereket, akik szó nélkül, észérvek nélkül letámadnak, megfenyegetnek ezért mindenkit aki nem az ő hitüket vallja. Na ezt jelenti a provokátor! Az nem provokátor aki leírja az igazat! Akkor sem ha ezt nem tudják egyes csökkent értelmi szintű csak anyázni tudó emberek felfogni...

2023. jún. 6. 13:24
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
#10 és amúgy nem a pedagógusok meg az egészségügyi dolgozók érdemelnék meg a legnagyobb társadalmi és pénzügyi elismerést egy épelméjű országban? Az más kérdés, hogy Magyarországon gyerekmegőrzőnek vannak az iskolák, hogy utána a gyárban robotoljanak az emberek, aztán ha már nem tudnak dolgozni dögöljenek meg nyugodtan.
2023. jún. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

"Nem. A pedagógusoknak sokkal nagyobb igényei vannak, mint amit a kormány ki tudna elégíteni."


Tized akkora igényük sincs amit ki tudna elégíteni a kormány. Csak ahhoz persze az ország pénzét az országra kéne fordítani és nem a zsebükbe tömködni ahol már így sem fér el több.

2023. jún. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Fizetésemeléssel biztos nem, mert nem lesz semmiféle fizetésemelés.
2023. jún. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!