Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehetséges az, hogy...

Hogyan lehetséges az, hogy szemészetre 2024 februárra tudnak időpontot adni? Nem azt állítja a fidesz, hogy minőségi egészségügyi ellátásunk van?

Figyelt kérdés
2023. jún. 6. 09:12
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
#30: A fogászati "klinikák" szeretnek egyből egy panoráma-röntgennel kezdeni, egyszer "hozott röntgennel" mentem, amit SZTK-alapon ingyen csináltattam egy fogról, -csak arról szerettem volna konzultálni, és csúnyán nézett rám az aszisztensnő, amikor nem kértem az ottani panoráma-röntgent 10 ezerért. Alá is íratott velem egy nyilatkozatot, hogy saját felelősségemre visszautasítottam.
2023. jún. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Na ja, de ez útonállás kategória és nem fogászat volt.
2023. jún. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
75%

Nem minden magánklinikát működtetik gazemberek. Nekem nincsenek ilyen tapasztalataim.

Szeretem ezeket a kommenteket. Ahogy a széljárás hozza, szidjuk az állami egészségügyet aztán meg a magánt is. Mindenkit is.

Mert a magyarnak semmi sem jó.

2023. jún. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
13%
Ki szidta őket?
2023. jún. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha van x beteg és y számú orvos az ilyen, nem elhet csodát tenni.
2023. jún. 7. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!