Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosoknak nem ciki, hogy...

A balosoknak nem ciki, hogy Karácsony Gergely nem tud angolul?

Figyelt kérdés
Ők nagyon támogatják multikulturalizmust és a globalizációt, a nemzetállamok megszűnését, szóval az angol nyelv gyakorlatilag fontosabb nekik, mint a magyar. Ehhez képest az első számú kis kedvencük örökké felsül amiatt, hogy nem tud angolul. Ez nem ciki, ahhoz képest, hogy Orbán meg Szijjártó nagyon jól beszélnek?

2023. jún. 7. 10:22
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
14%
Orbán se tud nagyon.Azaz alapfok,amin nagyából elhablatyolja amit mondani akar,nem nevezném miniszterelnöki szintű angol tudásnak
2023. jún. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
84%
Az, hogy a kiejtése nem olyan, mint azoknak, akik az interneten nőttek fel, nem jelenti azt, hogy csak alapfokon beszél.
2023. jún. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
77%
Igazából Orbán nagyon jól beszél angolul. Akármikor hallottam külföldi újságírók kérdéseire válaszolni, folyékony volt, választékos és nyelvtanilag helyes. Az egyetlen gyenge pontja klasszik hunglish a kiejtése; úgy ejti ki az angol szavakat, mintha magyarul beszélne.
2023. jún. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
37%
Kész szánalom az az alak.
2023. jún. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
100%

"nem a levegő minősége a fontos, hanem az autósok szivatása"


Bocs, de erről az jutott eszembe, amikor a gyerek mindig azért kap egyest, mert a tanár őt utálja és kivételez. Az az igazság, hogy annyi már az autó a világban, hogy nem lehet tőlük elférni. Ez nem csak Bp-en igaz, hanem mindenhol.


Az én szülővároskám egy 17 ezres lakosságú hely, ahol a legeslegnagyobb megtehető távolságok, táblától tábláig kb 7km-re rúgnak. A város központjába szerintem a lakosok 75%-a max 2-3 km bringával eljut. Ehhez képest nem tudom hány lakótelepi játszóteret alakítottak már parkolóvá, hogy elférjenek a kocsik, szombat délelőtt meg szabályos dugó van a lidl parkolójában. És ez szinte falu.

2023. jún. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nagyon fontos, hogy maradjon mozgástér az autósok számára, viszont az élhetőség kedvéért ezt csökkenteni kell. Ez a véleményem. A kérdésre válaszolva nekem sokkal nagyobb ciki, hogy Orbán tönkreteszi az országot.
2023. jún. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!