Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha kitörne a 3. világháború,...

Ha kitörne a 3. világháború, te melyik oldalon harcolnál, kormány melletti, vagy a kormány elleni oldalon ?

Figyelt kérdés

2023. jún. 9. 09:08
A kérdező szavazást indított:
Kormány melletti oldalon.
Kormány elleni oldalon.
18 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Én inkább kiülnék a kispadra nézelődni.
2023. jún. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Megpróbálnék elmenekülni bárhová, ahol nem kell embert ölni, vagy kivonni magam, vagy elkerülni a harcot, ahogy tudom, de, ha semmi más választásom sem maradna, akkor mennék a kormány ELLEN.
2023. jún. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
17%
Nem harcolnék. Jobb, ha ártatlanul lőnek főbe, mint gyilkosként.
2023. jún. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%

Egyiken se.


Prepper vagyok, egy olyan helyen élek, ami messze van a lakott területtől, teljesen jelentéktelen helyen, nagyrészt önfenntartó módon, és amit nem tudok megteremteni magamnak, abból is ~6-7 évre elég felhalmozott készleteim vannak.


Egészen nyugodtan megtehetem, hogy kimaradok belőle, és a verandán cigizgetve és sörözgetne lazulok, és kivárom, amíg a sok hülye állat kinyírja egymást.

Ha meg neadjisten valaki, vagy valakik valahogyan mégis idetévednének rossz szándékkal, hát arra az esetre én sokkal jobban vagyok készülve, mint ők, úgyhogy nem sok esélyük van.

2023. jún. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Mi van? Mi köze a kormány elleni harcnak a 3. világháborúhoz? Milyen hülyeség ez?
2023. jún. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát a kormány egyértelműen Orosz párti, tehát az Orosz oldalon szállna be a háborúba. De az nem egyértelmű, hogy az emberek is ezt akarnák.
2023. jún. 9. 09:34
 7/13 anonim ***** válasza:
30%
Egyiken sem. Ez nem az én háborúm.
2023. jún. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
45%
A Vörös Hadseregben.
2023. jún. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 hypno ***** válasza:
48%

#6


A kormány egyértelműen haszonleső és megalkuvó. Oda állna, ahonnan több esik a zsebébe.

2023. jún. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
A kormány ellen, vagyis az oroszok oldalán.
2023. jún. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!