Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Uraim! Önök hogy készülnek a...

Uraim! Önök hogy készülnek a világháborúra? Kinek az oldalán harcolnának szívesebben? Oroszország, vagy Ukrajna? Ezügyben mi a véleményük?

Figyelt kérdés
2018. dec. 7. 19:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Egyikért sem harcolnék, de a nőiket elfogadnám ide menekültnek, mert nagyon szépek :)
2018. dec. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
5%
Ha usákok nem provokálnak akkor nem lesz háború.
2018. dec. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Egyikük oldalán sem harcolnék. Semmi közöm (közünk) ezekhez az országokhoz.
2018. dec. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"Oroszország, vagy Ukrajna?"


Egykutya. Amellett kell harcolni, amelyik erősebb, mert ha vesztünk, megszívjuk! Ha egy kövi világháborút elvesztünk, akkor lehet az országot is elveszítjük! Ha valami világmegváltó nézetet vallana az egyik, és nem bírnám megállni, hogy ki ne álljak mellette, akkor csatlakoznék mellé. De így igazából egyik sem képvisel mély gondolatokat, érzéseket, egyik sem tenné különösebben jobbá a világot, úgyhogy leginkább próbálnék kimaradni a háborúból.

2018. dec. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Egyik oldalán se, mert szerintem jobb lenne inkább semleges maradni ebben a konfliktusban.
2018. dec. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Lazy Lover ***** válasza:
5%
Oroszország
2018. dec. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
8%
Én csatlakozom az egyeshez, a földet vihetik, ha cserébe adják a nőiket.
2018. dec. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 szántóvető ***** válasza:

"Uraim!"-és a nőkkel mi van?rögtön az elején egy diszkriminatív megjegyzés,azt hiszem sokan fognak utálni.

"Önök hogy készülnek a világháborúra?"-én élem az életem a megszokott módon,ennél többet nem tudok tenni.

"Oroszország, vagy Ukrajna? Ezügyben mi a véleményük?"-gondolom nem ők fognak világháborúzni.én a nagy szomszédos baráti országgal szimpatizálok,amely már nem is szomszédos.

2018. dec. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Csatlakozom az 5-höz.
2018. dec. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Természetesen a Szovjetunió oldalán.
2018. dec. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!