Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a fideszeseket mondjuk...

Ha a fideszeseket mondjuk zavarja az, hogy a fidesz lop, és rosszul kezeli az oktatást, akkor ennek miért nem adnak hangot? A szavazóik csak tudnának hatni rájuk.

Figyelt kérdés

2023. jún. 21. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem elég jól kezelik az oktatást, jó az alapítványi modell az egyetemeknél, tetszik a státusztörvény, és nyilván hatásos lesz a bérfejlesztési program is hosszú távon. Szerintem az elmúlt 30 évben nem volt ekkora előrelépés Magyarországon az oktatás területén. (Aki szerint volt, írja is le, mi is volt az.)
2023. jún. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 Akkor nem neked szól a kérdés.
2023. jún. 21. 14:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavarja őket.

Egy fidesz szavazó szociális érzékenysége nulla.

De elég megnézni kik szavaznak oda.

Vidéki mélynyomorban lévő romák, meg olyan nyugdíjasok akik megváltásként üdvözítik az akciós csirkefarhátat.

Egyik csoportot sem érdekli, hogy szeptemberre nem lesznek tanárok az iskolákban.

Azt pedig megszokták már rég, hogy nincsen eü ellátás.

Nekik ez az alap.

2023. jún. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#2: én rühellem orbánt és pártját. De: azt írtad, hogy „elég megnézni kik szavaznak oda” (a fidesz-kdnp-re). Az általad említett szegény romákból és kisnyugdíjasokból sehogy se jönne ki a fidesz-kdnp 2,6-2,7 milliós szavazótábora, nem gondolod?
2023. jún. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Őket ez nem zavarja. Szerintük a tanárok azt kapják amit érdemelnek.
2023. jún. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pardon, a 3-asnak szólt a kérdés a válaszomban (4-es vagyok).
2023. jún. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
retardált, melléknév 1.Szellemileg visszamaradott.
2023. jún. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!