Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek is dolgoznak a...

Fideszesek is dolgoznak a fideszes akkumulátor gyárakban, és ők is aláírták munkavégzés előtt, hogy...? (többi lent)

Figyelt kérdés

,hogy tudomásul veszik, hogy rákkeltő, mérgező anyagokkal dolgoznak, így ha rákosak lesznek, súlyosan megbetegszenek, vagy meghalnak, az NEM A FIDESZ felelőssége, hanem saját maguké mert önként vállalták azt hogy rákkeltő anyagokkal dolgoznak! (lehet nem szó szerint így volt írva a papíron de ez a lényeg)


Tehát a fidesz ismét levette a felelősséget a saját válláról, úgy mint az oltásoknál amknek NINCS SEMMILYEN MELLÉKHATÁSA!!!!!! TESSENEK MÁR FELFOGNI!!!!! De azért írják alá oltás előtt hogy CSAK ÉS KIZÁRÓLAG, de tényleg CSAK SAJÁT, mégegyszer írom SAJÁT, nem a fidesz, hanem SAJÁT felelősségre adatják be maguknak...


Nagyon támadnak mindig a fideszesek ha egy rossz szó (magyarul igazság) éri a fideszt, de közben meg fogalmuk sincs mi megy a háttérben. Amelyik fideszes szerint nem írtam igazat, jelentkezzen az aksigyárba aztán írja alá a papírt! Jó munkát!



2023. jún. 21. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

Kérdeztem én is pár ott dolgozó ismerősöm. Egyik se fidesz szavazó amúgy, mivel egyik se roma és nem nyugdíjas.


Szóval az oka hogy örömmel mennek dolgozni oda.

450 nettó az alapfizu de erre túlórázhatsz ha akarsz amit korrekten 200%ban fizetnek.

és a cég még ingyen ebédet is ad minden munkanapon.

Magyar viszonylatban ezek feletébb meggyőző érvek.

Tekintetbe véve hogy a legtöbb ember 280-310 közötti fizukból vegetál és próbàlja kihúzni egyik fizutól a másikig.

2023. jún. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

#1 Na várj..

Te most azt mondod, hogy Orbám dicső 13 ève alatt a magyarok többsége vegetál?

2023. jún. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%

2.

Így, hogy a kaja 100%al drágult, hiába 1 kis fizu emelés.

A jelen szitu vegtáció...igen

2023. jún. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#1

Ahaaa... Tehát a legtöbb ember vegetál, szóval akkor ennyit ért a 13 év 2/3. Örülök, hogy beismered.

A 450 nettó alapfizu meg úgy kamu ahogy van, milyen ismerőseid dolgoznak neked ott, ember?? Ezt te csak hallottad valakitől, akivel együtt utaztál a vonaton, és neki mondta a szomszédja, aki állítólag látta...😆😆

2023. jún. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
450es fizu, sztem ahhoz már kell tapasztalat, annyival nem vesznek fel kezdőket. De ha megvan a tapasztalat, akkor nem lehetetlen, bár azt nemcsak az akksigyárakba lehet összehozni.
2023. jún. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

450ért vállaljàk hogy 3 napig 6-este 6ig melóznak.

Aztán 3 nap pihi és este 6tól reggel 6ig 3 napig.

Szerintem ezért 450 alap meg ingyen kaja inkább kevés.

Mègis több mint ami sima melóhelyen össze tudsz hozni.

2023. jún. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
0%
Tehát te azt írtad alá (vagy azt tették eléd), így, konkrétan, hogy a FIDESZ? Valahogy az orrom óriási kamuszagot érez. Ezt a kamut még az origo is irigyli, szerintem kérj pénzt tőlük a know how-ért.
2023. jún. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!